Dodaj do ulubionych

Mirów częstochowski

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 09:01
Zwracam się z apelem do dobrych ludzi z Częstochowskiego Mirowa.
Zamożony z głodu piesek potrzebuje pomocy.
Jeżdząc tam cześto rowerem zauważyłam, że wałęsa się tam po lasku pomiędzy
Oczyszczalnią Ścieków a domkami ma Mirowskiej piesek, który widac jest na
skraju śmierci głodowej. Nie pozwólmy, aby w miejscu gdzie jest mnóstwo
ludzi,zwierze umarło z głodu.

Przeciez on tak samo jak człowiek odczuwa głód, ból i zimno - tylko
powiedziec tego nie potrafi.
Osoby mieszkające na Mirowie na pewno pieska tego widziały, a jesli jeszcze
nie - to niech mają oczy otwarte na potrzebę żywego stworzenia.
Obserwuj wątek
    • Gość: M. piesek potrzebuje pomocy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 17:18
    • Gość: xxx Re: Mirów częstochowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 16:42
      up
    • Gość: xxx Re: Mirów częstochowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 22:04
      up
      • Gość: k Re: Mirów częstochowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 17:46
        up
        • Gość: w Re: Mirów częstochowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 17:57
          down
          • Gość: teeh Re: Mirów częstochowski IP: *.com 18.05.06, 13:23
            UP
            • Gość: Filip Re: Mirów częstochowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 19:38
              I co? wiadomo cos o tym piesku? pomógł mu ktoś?
              Chyba nikt nie pozwolił na to, aby wśród ludzi, którzy tyle jedzenia potrafia
              zmarnowac żywe, czujące stworzenie umarło z głodu???
              Wierzę, że nie
    • Gość: cokolwiek Re: Mirów częstochowski IP: *.trustnet.pl 18.05.06, 20:06
      Skoro jestes taką matką Teresą to sama go weź do domu... Tylu się martwi a
      jakoś nikt nie może zareagować?! Co za ludzie...
      • Gość: Z. Re: Mirów częstochowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 22:43
        Widzisz, gdybym tylko go wówczas spotkała nie będąc tam rowerem to bym go
        wzięła.
        Ponadto ja nie mieszkam na Mirowie i mimo moich częstych powrotów tam (w
        poszukiwaniu psa) nie udało mi się go spotkać.
        Ludzie na stałe tam mieszkający mają większe szanse. Stąd moja prośba.
        Ale zapewniam Cię że gdybym tylko miała samochód i go spotkała nie odwróciła
        bym się.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka