Dodaj do ulubionych

hip hop active 3

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.06, 13:42
jak wam sie podobalo/??
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: hip hop active 3 IP: *.man.czest.pl 07.06.06, 22:59
      Byłam tylko na turnieju w piłkę po 12,bo na koncert nie mogłam przyjść.Muszę
      przyznać,że było naprawde w porządku.Bardzo przyjemna atmosferka.Widać było,że
      rywalizacja była bez ściemy.Chłopcy dawali z siebie wszystko.Nie słucham hip-
      hopu na codzień,bo zawsze mi się wydawało,że przedstawiciele tego gatunku
      muzyki potrafią tylko być wulgarni,ale okazało się się,że to
      normalni,sympatyczni goście.
      Powinno być między nami więcej takich ludzi jak ksiądz Rafał Praski.Podziwiam
      Go.Zorganizował świetną imprezę.Nie ma sie co rozpisywać-piękny cel i dobra
      zabawa!Rafałku gratuluje pomysłu!Pozdro!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka