Gość: dyu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.06, 13:42 jak wam sie podobalo/?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marta Re: hip hop active 3 IP: *.man.czest.pl 07.06.06, 22:59 Byłam tylko na turnieju w piłkę po 12,bo na koncert nie mogłam przyjść.Muszę przyznać,że było naprawde w porządku.Bardzo przyjemna atmosferka.Widać było,że rywalizacja była bez ściemy.Chłopcy dawali z siebie wszystko.Nie słucham hip- hopu na codzień,bo zawsze mi się wydawało,że przedstawiciele tego gatunku muzyki potrafią tylko być wulgarni,ale okazało się się,że to normalni,sympatyczni goście. Powinno być między nami więcej takich ludzi jak ksiądz Rafał Praski.Podziwiam Go.Zorganizował świetną imprezę.Nie ma sie co rozpisywać-piękny cel i dobra zabawa!Rafałku gratuluje pomysłu!Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś