Dodaj do ulubionych

Pub Na Wirażu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:56
Był ktoś tam może?? bo jestem ciekawy opini na jego temat.
Obserwuj wątek
    • Gość: CKM Włokniarz Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 06:06
      To przy stadionie Włokniarza.Fajne , przytulne wnetrza.Dobre jedzenie , zimne
      piwo . I mozna poglądac transmisje zuzlowe .Duża plazma
      • Gość: darek Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 11:50
        A mecze Mistrzost Świata też?? i czy dużo ludzi tam przychodzi(czy jest miejsce
        np. na GP albo na mecze piłkarskie)??
        • Gość: przezyjmy to ... Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 18:36
          jest milo i fajna obsługa
          a najfajniej podczas meczy zuzlowych , jak w fantastycznej atmosferze oglada
          sie mecze
          • Gość: Piter Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 23:59
            A po ile jest piwo??
            • Gość: polo Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 11:46
              Zależy jakie i w jakich warunkach go pijesz.Widać,że jesteś ciemna masa.A może
              pierwszy raz do miasta przyjechałes jak zadajesz takie pytania.Ale ucz
              się ,ucz.Za rok będziesz mądrzejszy.
              • Gość: Piter Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 12:31
                W normalnych warunkach, to po ile?? 4zł? 5zł? mniej,więcej?
                • Gość: Paweł l Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:01
                  Piwo zimne , 3,,5 i 4 zł
                  Tyskie i Heineken .

                  A ja czasem lubie tam coś zjeść

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka