Gość: Piter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:56 Był ktoś tam może?? bo jestem ciekawy opini na jego temat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: CKM Włokniarz Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 06:06 To przy stadionie Włokniarza.Fajne , przytulne wnetrza.Dobre jedzenie , zimne piwo . I mozna poglądac transmisje zuzlowe .Duża plazma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 11:50 A mecze Mistrzost Świata też?? i czy dużo ludzi tam przychodzi(czy jest miejsce np. na GP albo na mecze piłkarskie)?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przezyjmy to ... Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 18:36 jest milo i fajna obsługa a najfajniej podczas meczy zuzlowych , jak w fantastycznej atmosferze oglada sie mecze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 23:59 A po ile jest piwo?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polo Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 11:46 Zależy jakie i w jakich warunkach go pijesz.Widać,że jesteś ciemna masa.A może pierwszy raz do miasta przyjechałes jak zadajesz takie pytania.Ale ucz się ,ucz.Za rok będziesz mądrzejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 12:31 W normalnych warunkach, to po ile?? 4zł? 5zł? mniej,więcej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł l Re: Pub Na Wirażu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:01 Piwo zimne , 3,,5 i 4 zł Tyskie i Heineken . A ja czasem lubie tam coś zjeść Odpowiedz Link Zgłoś