Gość: Harry_man IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 18:17 Uciąć mu narzędzie zbrodni, a nie będzie za moje pieniądze się żywił i oglądał telewizję (w więzeiniu) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: karolla Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.prenet.pl 22.08.06, 18:37 Co za skur*****!!! Brak słów.... Na moim osieldu takie rzeczy... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opel Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.prenet.pl 22.08.06, 18:52 harry-man zgadzam sie z toba w 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MariuszT Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.blachownia.sdi.tpnet.pl 22.08.06, 19:17 Szkoda tylko, że podczas tej "innej czynosći seksualnej" nie stracił narzędzia. Odpowiedz Link Zgłoś
shizuoka20001 Re: Nastoletni gwałciciel za kratami 22.08.06, 19:27 do sowjego nowego ,,domku" niech weźmie lepiej mydło w płynie. Dobrze, że dziewczyna była na tyle przytomne i uciekła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszkaniec Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 20:34 teraz jego beda dymac "nowe miecho" rzucili do celi :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 20:36 Zgadzam sie ze dewianta trzeba by ukamieniowac P.S. Po kiego grzyba Redakcja podala gdzie dziewczyna pracuje, podajac przy tym jej wiek?Wystarczylo napisac ze 19 letnia dziewczyna i juz.Nie zrozumiale dla mnie i szkodliwe dla samej pokrzywdzonej informowanie spoleczenstwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz na pal IP: *.gre.pl / 212.160.86.* 22.08.06, 21:53 zboczenca na pal i z glowy a nie zywic bydlaka za publiczne pieniadze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dociekliwy Re: na pal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 22:02 Poszlaki jednoznacznie wskazuja, ze to zarliwy patriota, budowniczy IV RP. Wiek i medalik dowodza, ze to giertychowski WSZECHPOLAK !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mocherek Re: na pal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 22:15 Nie potepiajcie GO lewaki. On nie stosowal grzesznych srodkow antykoncepcyjnych. On chcial prokreacyjnie, rydzykowo, w trosce rozwoj katolickiego plemienia Polan. Kochajmy nie-gejow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: na pal IP: *.gre.pl / 212.160.86.* 22.08.06, 22:19 dociekliwy wyglada na to ze Ty rowniez masz jakies zboczenie skoro bronisz gwalciciela !!! Ciebie i Tobie podobnych tez sie powinno na pal nabic. A co do Twojego tekstu to piszesz same bzdury widac ze masz klapki na oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
anakastyczny Jezus was tak uczy? 23.08.06, 00:27 Nie ładnie a gdzie miłosierdzie ? kto bez winny niechaj pierwszy rzuci kamień. I takie tam.... A w czym wy lepsi jesteście głosząc takie opinie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: storima Re: Jezus was tak uczy? IP: *.dsl.club-internet.fr 23.08.06, 00:37 anakastyczny napisał: > Nie ładnie a gdzie miłosierdzie ? kto bez winny niechaj pierwszy rzuci kamień. > I takie tam.... A w czym wy lepsi jesteście głosząc takie opinie? Wiesz, oni czuja sie lepsi, tak z zasady pospolstwa: LPR i MWszechpolska, zauwaz: "On sam powinien od dawna przebywać w ośrodku wychowawczym po decyzji sądu, że jest zdemoralizowany." Dlaczego nie zostal poddany opiece wychowawczej w zamknietym osrodku? Dlatego, ze LPR i MW promuje kare smierci. Ich nie obchodzi prewencja. Ich interesuja gwalty i morderstwa dzieki ktorym mnoza sie ofiary bo "dewiant" nie zostal zamkniety i poddany terapii, oraz skutecznemu monitornigowi (obroza elektroniczna, np.) Wiec leca "na pal!!!" Stad mamy taka Polske jaka mamy i dewiantow wyborcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: esteban Re: Jezus was tak uczy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 00:49 na szczęście niektórzy dewianci wyjechali za granicę, szkoda tylko, że nie mieszkając w Polsce ciągle mają prawo głosować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: storima Re: Jezus was tak uczy? IP: *.dsl.club-internet.fr 23.08.06, 00:59 Gość portalu: esteban napisał(a): > na szczęście niektórzy dewianci wyjechali za granicę, szkoda tylko, że nie > mieszkając w Polsce ciągle mają prawo głosować Dewiacja w tym przypadku to jest zmienianie nickow. Jesli preferujesz system, w ktorym uznany przez sad dewiant chodzi na wolnosci to rzeczywiscie jestes rowniez dewiantem wyborcy. Nigdy a nigdy nie zabiora Polonii prawa do glosowania w sprawach mojej Ojczyzny. Chocby dlatego, ze pompujemy w Polske walute. Nie mowiac o innych istotniejszych rzeczach, ktore moze kiedys zrozumisz. Czego ci zycze. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Jezus was tak uczy? 23.08.06, 01:06 "Posted on June 29, 2006 By Gerry O'Connell in Rome: Pope Benedict XVI has commended the Catholic president of the Philippines for signing a law abolishing the death penalty." http://target="_blank">www.totalcatholic.com/universe/index.php?news_id=1241&start=0&category_id=&parent_id=0&arcyear=&arcmonth= Prezydent Filipin Gloria Macapagal Arroyo, ktory tak jak nasz prezydent odwoluje sie do katolicyzmu, zniosl kare smierci. Zostal za to pochwalony przez Benedykta XVI. A co na temat Benedykta XVI i jego zdania na temat kary smierci mowi Wojciech Wierzejski z LPR (ponoc katolik): "Benedykt XVI do tej pory nie wypowiedział się w tej sprawie . Obecny papież przez całe życie pozostawał pod wielkim wpływem św. Tomasza z Akwinu, więc myślę, że w uzasadnionych szczególnie drastycznych przypadkach, można okazać się zwolennikiem kary śmierci. 4.08.2006 Samo Życie " www.lpr.pl/?sr=!szukaj&id=5056&dz=kraj&x=0&q=kar%EA%20%B6mierci&pocz=0 Nic wiec dziwnego, ze zmanipulowani przez swych wodzow czlonkowie MW uzywaja perfidie i ignorancje jako naturalne isnstrumenty w prowadzeniu akcji politycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Widac, kiepsciutkiZciebie PolaKonstytucjiNieZnasz 23.08.06, 01:28 Art. 62. 1. Obywatel polski ma prawo udziału w referendum oraz prawo wybierania Prezydenta Rzeczypospolitej, posłów, senatorów i przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego, jeżeli najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DWójcik jakim prawem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 12:48 Strima! Z całym szacunkiem, ale jakim prawem Ty popierasz prawo do decydowania o Polsce polonusom? Nie mieszkają tu, więc jakim prawem mają decydowac o mnie? Powinno być tak,, że jeżeli ktoś wyjeżdża z kraju na dłużej, niż praca, czy pobyt turystyczny (ew. delegacja naukowa), to z automatu powinien tracić obywatestwo, a przynajmniej powinny mu zostać zawieszone niektóre prawa, do m.in. głosowania. Dla mnie polonus=kolaborant, zdrajca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: esteban Re: Jezus was tak uczy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 11:03 Gość portalu: storima napisał(a): > Jesli preferujesz system, w ktorym uznany przez sad dewiant chodzi na wolnosci a gdzie ja coś takiego napisałem ? > Nigdy a nigdy nie zabiora Polonii prawa do glosowania w sprawach mojej Ojczyzny każdy powinien głosowac tam gdzie płaci podatki, to najbardziej logiczne rozwiązanie, niestety nie dla wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seba Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.man.czest.pl 23.08.06, 02:12 konstytucje powinno sie zmienic dzien przed jej powstaniem.Natomiast przy okazji modernizacji Ratusza Miejskiego powinno sie postawic szubienice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seba Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.man.czest.pl 23.08.06, 02:20 Czytajac Wasze opinie stwierdzam stanowczo ze przed wydawaniem opinii na ten temat powinno sie niektorych poddac badaniom.Psychotesty , badanie na alkomacie i sprawdzenie pochodzenia,niktorzy sa podejrzani politycznie.Dziewczynie stala sie krzywda a wy drwicie z tego.Ciekawe ktory(a)z was miala penisa w ustach bez zgody? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: storima Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.dsl.club-internet.fr 23.08.06, 02:32 Przeciez o tym pisze: scisly monitoring, a nie puszczanie czlowieka, ktory przes sad zostal zdefiniowany jako dewiant i skazany na osrodek zamkniety, mam nadzieje rowniez, zamknieta terapie. To jest nonsens, ze chore indywidua walesaja sie wolno, bez opieki i nadzoru. A tu sie szubienice chce stawiac i na pal nabijac. Zamiast doprowadzic system do prewencyjnego funkcjonowania. Wstyd wyborcom dewiatom. Odpowiedz Link Zgłoś
111978s Nastoletni gwałciciel za kratami 23.08.06, 02:48 Znam kilku ludzi co "puszka "im pomogla ale oni maja rodzine ,przyjaciol i skonczyli przynajmniej podstawowke.Reszta wykolejencow powinna byc poddanna surowej karze.Smierc za smierc,gwalt za gwalt itp.Mniej wykolejencow mniej kasy z budzetu na ich utrzymanie,co wiaze sie z polepszeniem bytu dla szaraka.Mam program jak naprawic chory system i zyc jak w Kanadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: storima Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.dsl.club-internet.fr 23.08.06, 03:02 111978s napisał: jak zwykle jak troll. Tym razem podkreslony na czarno. Trolla nie obchodzi prewencja. Trolla nie obchodzi to, ze delikwent winien byl siedziec, a nie walesac sie bez specjalistycznego monitoringu. Trolla nie obchodzi, ze skazany pedofil, czesto dostaje wyrok w zawiasach i posiada mozliwosc pracy z dziecmi po 5 latach. Troll jest dewiantem wyborca. Troll jest MW i LPRem. Odpowiedz Link Zgłoś
tolek344 Nastoletni gwałciciel za kratami 23.08.06, 07:56 Nie martwcie się w więzieniu i tak go dopadną małolaci nawet mu ochronka nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 09:13 podzielam zdanie wielu powinni go wykastrowac zboczenca jednego POMYŚLCIE CO TA DZIEWCZYNA CZUJE DO KOŃCA ŻYCIA TEGO NIE ZAPOMNI ALE W WIĘZIENIU GO ZGNOJĄ ALBO SAM POPEŁNI SAMOBÓJA ALBO MU POMOGĄ na początku chyba będzie w naszym areszcie śledczym wiec pierwsza szkoła najbardziej pamiętna w naszych rękach jak da rade dalej choć wątpie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: Nastoletni gwałciciel za kratami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 12:53 Ludzie!!!! Kara smierci musi byc wprowadzona, nawet jakby sie od nas mieli odciac nasi najwieksi sojusznicy...(ze az nie wiem kogo wymienic, oprocz USA). Walic niz demograficzny i niska liczbe urodzen Polakow- za duzo dewiantow sie palenta po ulicach i z nudow im przychodza takie pomysly do glowy, "bo co ma z wolnym czasem zrobic", jak nie ma miejsca w osrodkach wychowawczych, wiezienia przepelnione, sady nieskuteczne, a ofiary zastraszone i wystraszone opini spoleczenstwa (jak nie sasiadow). Kaczynscy mogli by zrobic przysluge spoleczenstwu i wyborcom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DWójcik feralna Aleja Niepodległości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:34 To miejsce jest conajmniej dziwne. Uczęszczam tą drogą dosyć regularnie i to, co tam obserwuję przyprawia mnie o dreszcze, a raz omało co straciłbym głowę (siekerka). Ponad rok temu uczepił się mnie i mojej rodziny jakiś strzęp, nie do pozbycia, wystraszył się dopiero ludzi w mundurach. Mnie tam napadnięto w maju (rozbój z użyciem siekery, chętnie i gorliwie uczestniczyłem w śledztwie tak, że już po 3,5 doby odzyskałem wszystko, a gnój siedział). Dwa tygodnie później w tym samym miejscu mijałem patrol Policji z jednym skołowanym mężczyzną (ofiara napadu) - znowu jakiś rozbój. Teraz ten gwałt (bez względu na użyty - przepraszam za słowo - otwór). To miejsce musi być częsciej odwiedzane przze Polcję. Chłopaki z I KP sprawdzają się nieźle, ale do ciężkiej cholery! Ilu ich jest? Zaledwie garstka! A tam trzeba małą armię, któa powiedzmy co drugi dzień pacyfikowałaby osiedle Peltzera i ocinek Al. Niepodległości od ronda do Bór. A jak to nie pójdzie, to chyba założe komitet obywatelski, który sam się zajmie sprawą (szkoda, że w prawodawstwie Polskim nie ma instytucji renegata lub obywatelskiego patrolu - jakby nie zwał...). Trzeba będzie zejść do podziemia, żeby z tym podziemiem walczyć. Kto chętny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pate Re: feralna Aleja Niepodległości IP: *.elisa-laajakaista.fi 23.08.06, 14:19 JESTEM CHETNY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DWójcik :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:57 Dobrze. Po malutku i z kulturką. Najpierw pismem, później... się zobaczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SR Re: feralna Aleja Niepodległości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.06, 11:48 Ogarnij sie konfidencie. Naucz sie bronic sam a nie pokazywac palcami lamusie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DW pudło! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 12:43 Zgodnie z prawem sam to ja mogę sobie pokrzyczeć. A co teraz? Gościu pójdzie siedzieć i to na długo. No cóż. Ze mną się nie zadziera! Co do konfidenctwa. Z wielką przyjemnością współpracowałem z Polcją i tak samo mogę zrobić w Twoim przypadku, bo wnioskuję, że nie jesteś z prawidłowym życiem (zgodnym z normami społecznymi) za pan brat... A gdy wejdzie nowa ustawa traktująca o obronie koniecznej autorstwa wielkich braci, to policja będzie mi potrzebna jedynie do spisania protokołu, bowiem będzie można ze spokojnym sumieniem nawet zabić (teraz trzeba się gromko tłumaczyć i udawać, że to w afekcie...). A z tym odcinkiem Al.Niepodległości zrobię porządek sam za pomocą urzędów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SR Re: pudło! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.06, 13:55 Dobra dobra. Rób sobie co chcesz. Nie zapominaj tylko że jesteś zwykłym społeczniakiem a nie bogiem. Odpowiedz Link Zgłoś