Dodaj do ulubionych

restauracja Sphinks - zbieramy opinie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 09:38
Obserwuj wątek
    • Gość: halinka Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.realestate.net.pl 30.01.07, 21:55
      dobre jedzenie mila obsluga i fajni kelnerzy:}
    • Gość: Polo Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 22:00
      Chcesz wiedzieć jak jest to tam się udaj a nie durne prowokacje , wywalili cię z
      roboty z złodziejstwo to do zbierania śmieci ,a nie na forum.
    • Gość: Gosia Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 22:08
      To nasza ulubiona knajpka, szczególnie z CZęstochowie, kiedyś byliśmy w tej
      sieci Katowicach i obsługiwał nas jakiś gbur - tragedia. Sympatyczni kelnerzy,
      dość przyzwoite jedzenie w dobrej cenie.
      • Gość: Sfinksowy Boy Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 22:11
        Byłem w Wawie, Kołobrzegu, Toruniu, Poznaniu i Krakowie .. u nas jest najlepiej !
        • Gość: niewazne Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.25-1-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se 30.01.07, 22:46
          Do restauracji"Sfinks" zostalismy zaproszeni przez naszych przyjaciol,podczas
          pobytu w Czestochowie.
          Bylismy mile zaskoczeni kulturalna obsluga i nader wszystko wysmienitymi
          posilkami.
          To widac i mozna wyczuc,ze w tym lokalu dba sie o konsumentow.
          Na odchodne pozegnano nas i zyczono nam przyjemnego wieczoru.
          Jakiez to mile ze strony kelnerow.
          Ja,podczas wizyty w poszczegolnym lokalu przykladam duza wage do
          nastroju,wystroju lokalu i atmosfery w nim panujacej.
          W tym lokalu mozna przyjemnie spedzic czas i goraco polecam ten wlasnie lokal.

          Z pozdrowieniami "niewazne".
          • Gość: rosomak Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: 195.117.19.* 31.01.07, 10:21
            zbyt wygórowane ceny, brak promocji, beznadziejne surówki z kapusty, suche
            mięso. Jedzenie przecietne. Poza tym mam WIELE uwag co do obsługi: wyłącznie
            meżczyżni i to wponad 50 % GEJE!!! nIE P[OWINNO TAK BYĆ OBSŁUGA POWINNA BYĆ
            DAMSKO-MESKA.Ci chłopsy stucznie szczerza ząbki i nie mam wyczuwalnej przyjazni
            w obsłudze..... STANOWCZO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • b1-b Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie 31.01.07, 10:50
              Ja wole Cleopatre - tą kolo Restauracji chinskiej.
              Po pierwsze:
              Taniej
              Po drugiej:
              Smaczniejsze jedzenie
              Po trzecie:
              Bylem kiedys z moja kobieta w sphinksie po raz enty... i tamtego wieczora tak
              sie zatrulismy ze szok! nastepne dwa dni spedzilem w lozku, z goraczką i
              wymiotami. Niestety paragonu nie wzialem bo poszedlbym i powiedzial to i owo.
              Nigdy wiecej Sphinks-a - mowie o tej restauracji kolo Cinema :/
            • Gość: student Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.trustnet.pl 31.01.07, 15:46
              Do rosomaka!!!!!

              Powiem ci tak zadnego geja tam nie ma dowodem na to jest fakt ze do kazdego
              pracujacego tam chlopaka zaglada dziewczyna gdy on jest w pracy!!!!!!!
              a ty sam jesets gejem i zazdroscisz nam pracy w tak fajnej restauracji bo ty
              pewnie albo grzejesz dupe w domu i nic nie robisz albo dostajesz 2,5 na godzine
              i ci przykro!!!!!!!!!
    • Gość: ollla Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 11:04
      Baaaaardzo miła obsługa, jedzenie bardzo smaczne, przyjazna atmosfera.
      To miłe jak wchodzisz a kelner Cię poznaje i wie jakie rzeczy lubisz jesc to
      sie ceni.Same pozytywne wrażenia.
      I jeszcze jedno żadnego geja tam nie widziałam ale jeśli nawet gdzieś by był to
      nie widze w tym problemu
    • Gość: frogman Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 11:18
      miły fastfud, gdyby nie jednorazowy fakt zatrucia grilowanym łososiem opinia
      byłaby bardzo ok.
      Powinni bardziej gonić palaczy!!!!!!!
    • Gość: Ania Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.prenet.pl 31.01.07, 12:52
      Ja właśnie chciałam się tam wybrac ale nie wiem gdzie lepiej isc czy tam na
      Dąbrowskiego czy tam koło kina ? moze ktos był tu i tu i mi doradzi :)
      • Gość: olla Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 13:19
        kolo kina jest najfajniej
        • Gość: student Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.trustnet.pl 31.01.07, 15:49
          fakt jest tylko jeden ze kolo kina jest sphinx a na dabrowskiego cleopatra!!!!!!!!!
    • Gość: aga Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.07, 15:54
      Nic złego na temat Sphinksa napisać nie mogę..Nie jest jakoś zachwycająco,ale
      polecam..Miła obsługa,przyjemna atmostera,mozna się niezle "naszamać"za
      niewielkie pieniądze..Tylko ci palacze..Dymu i tak pełno,bo strona dla palących
      i niepalących nie jest niczym przesłonięta
    • Gość: gość Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 20:20
      hmm, jedzenie może i dobre ale... włos w sałatce to chyba ,mało przyjemne...
      pewnie z głowy czarno-długo-kręcono-włosego kelnera z rozpuszczonymi włosami brr
      po za tym w części dla nie palących jest strasznie zimno jak ktoś wchodzi do
      lokalu więc nie polecam na romantyczny wieczór.
      • Gość: kami Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.07, 21:24
        Spinks byl kiedys lepszy teraz spadl na psy potrawy raz przypalone raz mniej a
        wedlug mnie ta prowokacja to po to ze ktos mysli aby otworzyc nowa restauracje z
        gory odradzem bardzo duzy wklad
    • Gość: nuk Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.07, 21:41
      Faktycznie jest zimno w części dla palących
      • Gość: ninka Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.dsl.club-internet.fr 31.01.07, 23:18
        ulubiony kat w czwie. Znakomita atmosfera do tworczej pracy. Obsluga przemila
        (na szczescie sami kelnerzy!), jesc to nie jadlam zbyt wiele, ale zawsze stolik
        moj jakos dziwnie czeka.
        Jakiz kontrast z halasliwa Skrzynka.
    • Gość: gwiazdeczka Re: restauracja Sphinks - zbieramy opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 23:34
      Wolę Cleoptre w III Alei :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka