IP: 217.153.246.* 31.03.07, 23:08
Gdzie by mozna jutro rospalić gryla, na wolnym poiwietrzu ma się rozómieć
Obserwuj wątek
    • skj.languages Re: gril 31.03.07, 23:12
      Gość portalu: 76 napisał(a):

      > Gdzie by mozna jutro rospalić gryla, na wolnym poiwietrzu ma się rozómieć

      Nie zapomnij o słowniku poprawnej polszczyzny
      • Gość: 76 Re: gril IP: 217.153.246.* 31.03.07, 23:15
        OKI.
        • pipin10 Re: gril 31.03.07, 23:20
          czy wszyscy na forum sami poloniści i mądrale.
          Czy nikt już normalnie nie może odpowiedzieć.


          do zainteresowanego.
          Moze ktos z twoich znajomych ma działkę?
    • morpheuss456 Re: gril 31.03.07, 23:16
      przed kosciolem o 12
      • Gość: Zielona trawka Re: gril IP: 212.87.241.* 31.03.07, 23:19
        Ale będzie gril! Pachnie mi tu palenem czarownic na stosach.
        • Gość: 76 Re: gril IP: 217.153.246.* 01.04.07, 10:55
          widze że takich miejsc nie ma. DZIEKI
          • Gość: Maggus Re: gril IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 12:13
            Może okolice Bałtyku?
            • Gość: 76 Re: gril IP: 217.153.246.* 01.04.07, 13:13
              wiecie co to ''GRYL''
              • Gość: 69 Re: gril IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 13:23
                nie wiemy
                • Gość: aga Re: gril IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 16:22
                  na balkonie se rozpal
                  • Gość: bingo Re: gril IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 16:57
                    Slownik bedzie za rozpalke!
    • Gość: Magda Re: gril IP: 80.51.236.* 01.04.07, 22:51
      Jadąc do Olsztyna Legionów jak już sie wyjedzie z Częstochowy to po prawej
      stronie jest takie fajne miejsce, super na grilla, przymierzamy sie spędzić tam
      któryś wolny dzień przy grillu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka