Dodaj do ulubionych

beta karoten

IP: 212.160.86.* 18.04.07, 20:44
dziewczyny czy któras z was brała może beta karoten w tabletkach na
ładniejsza opalenizne?i jakie efekty?czy opłaca sie inwestowac w to?
pozdrawiam.dzieki za informacje:)
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: beta karoten IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.07, 21:05
      Nie lepiej pić sok z marchwi ?
    • Gość: aaa Re: beta karoten IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 22:51
      jeśli zależy ci na dosć szybkim,ładnym odcieniu skóry,to lepszy jest sok z
      marchewki,ale nie przesadzaj z jego ilością.Beta karoten jest idealny,gdy
      chcesz sie latem ładnie i szybko opalać i nie miec poparzeń.Chroni,a sok z
      marchewki nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka