Dodaj do ulubionych

bilety mpk

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 16:48
Właśnie wzięłam wniosek dotyczący wydania elektronicznej karty i tam
jest miejsce na wpisanie numeru dokumentu tożsamości. Moja córka
własnie skończyła gimnazjum i idzie do szkoły średniej. Nową
legitymację otrzyma w połowie września. W związku z tym w pierwszym
misiącu nauki będzie musiała jeździć ze zwykłym biletem miesięcznym
(te właśnie podrożały). Ewentualnie możne teraz wyrobić bilet
elektroniczny, a kiedy otrzyma nową legitymację, następny. Za
duplikat płaci się jednak 15 złotych.

Oto jak mpk żeruje na naszych pieniądzach...
Obserwuj wątek
    • Gość: boski apollo Re: bilety mpk IP: *.apus-net.pl 16.08.07, 17:01
      wcale nie trzeba wyrabiać nowej karty i za nią płacić,a trzeba zrobić tak jak
      córka dostanie już nową legitymację trzeba zrobić jej ksero zgłosić się z nim do
      mpk i dane na bilecie zostaną tam wgrane,jedynym problemem jest to że trzeba
      jechać do mpk.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka