Gość: iga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.08.07, 16:48
Właśnie wzięłam wniosek dotyczący wydania elektronicznej karty i tam
jest miejsce na wpisanie numeru dokumentu tożsamości. Moja córka
własnie skończyła gimnazjum i idzie do szkoły średniej. Nową
legitymację otrzyma w połowie września. W związku z tym w pierwszym
misiącu nauki będzie musiała jeździć ze zwykłym biletem miesięcznym
(te właśnie podrożały). Ewentualnie możne teraz wyrobić bilet
elektroniczny, a kiedy otrzyma nową legitymację, następny. Za
duplikat płaci się jednak 15 złotych.
Oto jak mpk żeruje na naszych pieniądzach...