10.12.08, 22:56
poszukuje strony internetowej z piosenka "When a child is born"-
bede wdzieczna za namiary
Obserwuj wątek
    • Gość: look Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.08, 23:02
      dano2005.wrzuta.pl/audio/sVfxkbEaJG/boney_m_-_when_a_child_is_born
      sendi16.wrzuta.pl/audio/mnVXKIzbwF/gregorian_-_when_a_child_is_born
      rockmen.wrzuta.pl/audio/vPYGjwZ4CZ/smokie_-_when_a_child_is_born
      nie podałeś elfie wykonawcy
      • Gość: elf40 Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.08, 23:08
        Gdyby ELf był taki mądry i znał wykonawcę to pewnie jakoś
        znalazłabym tą piosenkę w sieci ale dzięki za linki - zarazprawdzę
        czy to to czego szukam:)
    • Gość: ELF40 Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.08, 23:12
      super znalazlam ta piosenke ktorej szukalam - wielkie
      dzieki :):):):):):):):):):):):):):):):):):)
      • Gość: look Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.08, 23:42
        spoko stawiasz mi piwo :D
        • Gość: elf40 Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 23:29
          a gdzież to ludzka bezinteresownosc i chec pomocy bliźniemu....ale
          skoro taka stawiasz cene.....
          • Gość: look Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 23:30
            pić mi się chce ;)
            • Gość: elf40 Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 23:32
              od wczoraj....twarda z Ciebie sztuka:)
              • Gość: look Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 23:34
                człowiek nie wielbłąd pić musi :)
                • Gość: elf40 Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 23:35
                  jesli tak twierdzisz
                  • Gość: look Re: piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 23:39
                    życiowa prawda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka