Gość: Radek D
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.11.03, 21:04
Dlaczego pasażerowie z miast przyległych do Częstochowy traktowani są przez
MPK skandalicznie ?
Pomimo tego że w zarządzeniu MPK pisze, że gdy tylko wypuszczą pasażerów z
końcowego przystanku powinni podjechać na przystanek początkowy ,a tymczasem
kierowcy podstawiają autobus w ostatniej chwili i w dodatku otwierają tylko
przednie drzwi ?
Dlaczego mieszkańcy peryferii traktowani są jak potęcjalni złodzieje i
wpuszczani tylko przednimi dzrzwiami - a mieszkańcy Częstochowy (pomimo tego
że większość nigdy nie kupiło biletu) mogą wsiadać wszystkimi drzwiami.
Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę że wpuszczanie tylko przednimi drzwiami
wydłuża niektórym podróż o ponad 10 min. i powoduje przepychanki ?
Dlaczego przyciski są tak wysoko że dzieci i osoby niższe nie mogą do nich
dostać ?
Dlaczego gdy kierowca widzi matkę z wózkiem nie chce otworzyć jej drzwi tylko
każe pokazać jej najpierw bilet ?
Dlaczego autobusy nie są ogrzewane ?
Kiedyś linia Częstochowa-Blachownia była obsługiwana przez prywatnego
przewoźnika "Biesy" i wtedy też trzebabyło pokazać bilet, a jednak nie było
takiego chamstwa wśród kierowców jak w MPK.
Dziękuję.