14.05.09, 20:39
Czy ktoś orientuje się może ile kosztuje obecnie wyrobienie
paszportu?Jakie dokumenty są potrzebne-oprócz fotek
ocywiście.Próbowałam dziś dodzwonić sie do biura paszportowego na
Sobieskiego-niestety bez skutku,a zależy mi na czasie.Dzięki wielkie
z góry!
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: Paszport IP: *.rev.inds.pl 14.05.09, 20:51
      Potrzebne są tylko 2 fotki, wniosek paszportowy i opłata 140 zł. Można wplacić
      na miejscu.
      • anna.pl.se Re: Paszport 14.05.09, 22:32
        Dzięki wielkie!
      • sanchez.z Re: Paszport 15.05.09, 00:54
        Chyba, ze sie uczysz to bodajze 70 zl.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka