Gość: kuba1 IP: 212.180.158.* 08.09.04, 14:46 Czy w lasach w okolicach Ciechanowa, Przasnysza jest moze wysyp grzybków ? bo chcialbym sie wybrac na grzybobranko jakos na dniach pozdr. kuba Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dealer Re: grzybki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 15:32 Jakie ilości cię interesują ?? Mam co nieco na poprawę humoru . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba1 Re: grzybki IP: 212.180.158.* 08.09.04, 15:33 hehe, wole zwyczajne grzybobranko :-) Odpowiedz Link Zgłoś