IP: 212.180.158.* 08.09.04, 14:46
Czy w lasach w okolicach Ciechanowa, Przasnysza
jest moze wysyp grzybków ? bo chcialbym sie wybrac na grzybobranko jakos na
dniach

pozdr.
kuba
Obserwuj wątek
    • Gość: dealer Re: grzybki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 15:32
      Jakie ilości cię interesują ?? Mam co nieco na poprawę humoru .
      • Gość: kuba1 Re: grzybki IP: 212.180.158.* 08.09.04, 15:33
        hehe,
        wole zwyczajne grzybobranko :-)
    • osa89 Re: grzybki 11.10.04, 22:30
      na grzyby to chyba do... Grzybowa... nie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka