Dodaj do ulubionych

Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Biedronia

28.04.19, 20:47
Kto Pana napuszcza na takie oszczerstwa pod adresem tego sympatycznego Polityka ? Niech Pan się zajmie dewiacjami wśród Księży . Miał Pan przecież nim być . Tuszowaniem molestowania niewinnych Ministrantów przez wysłanników Boga . Tylko czy pozwoli na to Panu Ojciec Dyrektor KRDP . Dość zakłamania . Atakujecie Pana Biedronia , bo chce Was wyprowadzić ze Szkół i świeckiego Państwa . Niech Pan się lepiej zajmie już treningami sportowymi a zejdzie z anteny KRDP , bo słuchać tego jadu już nie można .
Obserwuj wątek
  • androj5 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 29.04.19, 09:30
   Polska to kraj chrześcijański gdzie podstawowym żródłem poznania wiary jest Biblia a w/w twierdzi z pełną stanowczością że : ,, Pederastia jest obrzydliwością dla Boga ", nie może więc dziwić że przeciętny Polak nie popiera kochania inaczej a nawet otwarcie potępia gdy tak postanowił Najwyższy !!! Lewactwo tradycyjnie popiera od lat wszelkie zboczenia byle dokuczyć kościołowi i jego synom i córom. Walka skazana z góry na przegraną kościół ma przeszło XX wieków i poparcie dla niego w Polsce wzrasta, komuna juz nawet w parlamencie nie istnieje i niech tak pozostanie na wieki.
   • pierwszy.obywatel Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 29.04.19, 18:33
    BIEDRON TO JUŻ NIE jest sympatyczny polityk.To kawał chama i chuligana kt.ory własnej matce złamał SZCZĘKĘ.
    won Z NIM
    • master2015 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 29.04.19, 20:08
     Nie złamał szczęki tylko Ją odepchnął . W swoich wypowiedziach nie wygląda na chama a raczej na bardzo sympatycznego i miłego człowieka . Poparcie dla Kościoła w całej Europie maleje . Brakuje już Księży i Wiernych . Nie ma nowych chętnych do Seminariów . Panie Androj pisze Pan , że " PEDERASTIA jest obrzydliwością dla Boga " . Pytam więc dlaczego wywieziono pomnik Księdza Jankowskiego w Gdańsku i jak Pan się ustosunkuje o dziesiątkach Księży zamieszanych w MOLESTOWANIE młodych i miłych Ministrantów , łamiąc im PSYCHIKĘ . Trochę POKORY PANOWIE . Pan Redaktor spędził kilka lat w Seminarium więc może by napisał jak tam jest .
     • androj5 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 01.05.19, 09:00
      Jeśli chodzi o mnie to jednoznacznie potępiam wszystkich krzywdzących dzieci, księży w sposób szczególny tak samo jak polityków i wszystkich przedstawicieli zawodów zaufania społecznego. Pederastia jest zboczeniem które uprawiają ludzie chorzy, ale niech to robią byle nie zmuszali mnie do oglądania tego, natomiast pedofili należy bezwzględnie karać z najwyższa surowością a dzieci chronić od zboków wszystkimi sposobami. Dla mnie Biedroń to zgodnie z tym co twierdzi Biblia jest odrażający i obrzydliwy a sympatii w żaden sposób dla niego nie znajduję, a już szczególnie po publikacjach nt. korowodów przemocy w stosunku do jego matki i brata, które w/w uskuteczniał. Zboczenia nie mogą znajdować poparcia w zdrowym społeczeństwie a jeśli dotyczą nieletnich wobec których mamy obowiązek ochrony ich nie znajduje poziomu dyskusji wśród normalnych ludzi.
     • pierwszy.obywatel Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 01.05.19, 21:48
      Master łżesz jak typowy lewak.Za odepchniecie matki nie ma sprawy sądowej.Tak usprawiedliwiasz chama lewaka brutala.Co znaczy odepchnął co to za nowomowa?
      • master2015 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 01.05.19, 22:11
       Człowieku to było dawno w młodości Pana Roberta . Teraz to Facet z klasą , który jest w stałym związku . Trzeba było oglądać reportaż Pani z Australii , która opowiadała ze wzruszeniem o wyczynach duchownego o nazwisku JANKOWSKI . To co mówiła to aż włosy się JEŻĄ . Co ten duchowny wyprawiał . Inny robił sobie zdjęcia swojego PENISA i wysyłał parafiance . Może Redaktor Gąsiorowski w następnym wystąpieniu przybliży trochę te sprawy .
       • pierwszy.obywatel Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 02.05.19, 21:50
        Oglądałem panią z Australii.Tam chodzą ludzie chodza glowa w dol co i jej padlo na mozg.
  • androj5 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 02.05.19, 07:10
   Każdy wierzący chrześcijanin ma prawo a nawet obowiązek głosić zgodnie z nauka Biblii że ,, Pederastia jest obrzydliwością dla Boga ", nie dziwi mnie gdy ludziom wiary trudno jest znależć najmniesze choćby pokłady sympatii dla tego co obrzydliwe dla Boga Najwyższego. Zbocze ńcy precz z życia publicznego, możecie sobie kopulować w ciszy waszych mieszkań ale napastowanie ludzi zdrowych na ciele i umyśle waszymi sposobami na miłość należy karać natychmiast i bezwzględnie !!!
   • master2015 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 04.05.19, 13:17
    Księża PEDOFILE , precz z Kościoła a nie po " cichutku " do innej Parafii . Bóg wszystko widzi .
    • ciech01 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 13.05.19, 15:36
     Ciekawa sprawa, wszyscy trzej księża opisani w filmie Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" okazali się być współpracownikami SB. Przypadek? Dwaj z nich byli związani z Bolkiem - drugi przypadek?
     Brak lustracji w różnych, mających bardzo duży wpływ na nasze życie społeczne środowiskach odbija się czkawką. Czemu nie zlustrowano księży, nauczycieli (w szczególności akademickich), sędziów, dziennikarzy, urzędników, prokuratorów ...? Wszak w tych środowiskach mogą się również ukrywać różne POesbeckie szumowiny.
     • master2015 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 15.05.19, 15:20
      Może teraz Pan Redaktor skrytykuje "swoich " po filmie " Tylko nie mów nikomu " - tylko czy Ksiądz Dyrektor pozwoli ?
      • master2015 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 18.05.19, 22:39
       Pozwolił , skrytykował . Zapewne mógłby rozwinąć temat .
       • master2015 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 26.05.19, 08:03
        Za niegodziwość trzeba teraz zapłacić Panie Redaktorze . Bogaty Kościół stać na wypłatę po 1 milion złotych na konta MOLESTOWANYCH . W piasek to głowę tylko chowa STRUŚ . I te żałosne tłumaczenia Biskupów , że to są prywatne sprawy Księży , nie ,nie to Hierarchowie Kościoła przenosili tych zboczonych Księży na kolejne Parafie , kolejne tereny łowieckie . Trzeba teraz BULIĆ kaskę . Takie bogactwo ma Kościół więc proszę się teraz podzielić tym ze skrzywdzonymi . Nie mogę się doczekać już przyjazdu Wysłannika Papieskiego . On oczyśvi EPISKOPAT. I nie należy się tego bać .
        • ciech01 Re: Redaktor Gąsiorowski ...wara od Roberta Bied 29.08.19, 10:50
         Ciekawe, czy za czyny pedofilskie znanego reżysera zapłacą związki go zrzeszające? Za inżyniera pedofila zapłaci NOT? Za pedofila wojskowego WP?
         To jakaś paranoja by za przestępstwa jednego z kapłanów nakazywać płacić Kościołowi - czyli ogółowi wiernych ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka