Dodaj do ulubionych

Zarząd Dróg .

22.05.19, 17:57
Nie wiem kto jest Zarządcą ulicy Mleczrskiej /pętla miejska/ na wysokości Zakładu MetallTech . Na skrzyżowaniu tej ulicy z ulicą Tysiąclecia są w drodze nieczynne tory dawnej linii kolejowej dostarczającej koparki do dawnego Zakładu ZREMB . Przechodzące tory prze ulicę Mleczarską są w fatalnym stanie technicznym . Zagłębienia w jezdni uszkadzają zawieszenia przejeżdzających samochodów . Są też druty z uzbrojenia tego torowiska na szczęście leżą w pozycji poziomej . Po prawej stronie od wiaduktu znajduje się solidne ogrodzenie Firmy MetalTech a od stronu lewej zarośnięte trawą hałdy ziemi . Już nigdy tamtendy nie pojedzie jakikolwiek pociąg . Poza tym znajdują się tam znaki ostrzegawcze uwaga przejezd kolejowy . Liczne samochody do nauki jazdy tam zwalniają a wręcz się zatrzymują powodując duże zagrożenie dla szybko jeżdzących tam innych samochodów . Jezdzi dużo TIR - ów . Wkażdej chwili może tam dojść do kolizji . Proszę Zarządce tej ulicy o NATYCHMIASTOWĄ naprawę torowiska i zdemontowanie znaków ostrzegających o przejezdzie kolejowym . Dziękuje i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
  • master2015 Re: Zarząd Dróg . 02.06.19, 05:53
   Szkoda, tylko mnie to przeszkadza . Inni mogą dalej jezdzić po tym uszkodzonym torowisku do Firmy Metal Tech . No cóż jezdzijcie dalej drodzy współkierowcy z Ciechanowa . Jak ktoś urwie koło to może wówczas się odezwie ...oburzony . ZNIECZULICA .
  • boronka1983 Re: Zarząd Dróg . 02.06.19, 11:55
   A zgłaszałeś sprawę do przewodniczącego osiedla albo do Radnego? bo jak potrzebowali głosów, to sikali po nogach, do domów się pchali, a teraz jakoś cicho siedzą... Na stornie UM brak przy wielu nazwiskach numerów do kontaktu, nie mówiąc już o kontakcie e-mail.
   • tsa5 Re: Zarząd Dróg . 03.06.19, 22:07
    1
   • master2015 Re: Zarząd Dróg . 04.07.19, 04:45
    Kto jest Radnym z Dzielnicy Przemysłowej ?
    • master2015 Re: Zarząd Dróg . 15.09.19, 18:47
     Czy to również jest w Państwa gestii ZARZĄDZANIE drogą w kierunku Chruszczewa i dalej w stronę Pawłowa ? Ograniczenie prędkości do 50 km/h jeszcze bardziej pogarsza sytuację . Jadące TIR-y kilka metrów za samochodami osobowymi stwarza poważne zagrożenie . Samochody aż do znaku odwołującego teren zabudowany po prostu się " DUSZĄ " . Poprzednio na łuku tej drogi było ograniczenie do 70 km/h i to było rozwiązanie PERFEKCYJNE . Proszę więc w takim razie na całym tym odcinku podnieśćponownie prędkość do tej wartości . Niech ten co podpisał taką DECYZJĘ przejedzie się tą drogą w godzinach szczytu ale i po nim . Może wówczas sam przyjdzie po ROZUM do głowy .
     • master2015 Re: Zarząd Dróg . 20.09.19, 19:24
      No nareszcie solidne wykonanie naprawy drogowej i już można nie ściągać nogi z gazu w okolicach Metal Tech . I o to chodziło .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka