Szukam Sponsora

17.12.14, 19:21
OK teraz, gdy przyciągnąłem już Waszą uwagę przejdę do rzeczy. Sprawa wygląda tak: lubię biegać i szukam źródła dochodu.
Bieganie staje się coraz popularniejsze. Limit uczestników w tegorocznym Biegu Niepodległości w Warszawie (w którym brałem udział) wynosił aż 15.000 uczestników! Takie imprezy to doskonała okazja to reklamy. Chcesz być kojarzony ze zdrowym stylem życia? Za drobną gratyfikację finansową jestem gotowy biegając zareklamować właśnie Ciebie – Twój produkt. Wystarczy, że dostarczysz np. odpowiednią koszulkę, a ja wezmę w niej udział w biegu na 5, 10 kilometrów, pół maratonie a nawet i maratonie. Start w tym ostatnim mam ciągle przed sobą.
Organizator zwykle zapewnia okolicznościowe koszulki, jednak nie spotkałem się, aby zastrzegał konieczność ich ubioru.
Udział w dużych, kilkutysięcznych imprezach biegowych niestety ma swoją konkretną, wymierną cenę. Z pieniędzmi u mnie krucho, ale na wpisowe i dojazd się znajdą. Skoro tak, to czemu tego nie wykorzystać? Mógłbym połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli robić to co lubię i jeszcze dodatkowo mieć z tego pieniądze.
Jeśli chcesz wesprzeć amatorskie bieganie napisz do mnie na adres mailowy biegambolubie@onet.eu Ustalimy wszelkie szczegóły współpracy i dojdziemy do porozumienia. Dodatkowo, gdyby znalazło się normalne zajęcie do wykonywania, najlepiej w domu przez internet, tak abym mógł pogodzić niemal codzienne treningi z ewentualną pracą – to już w ogóle byłoby super. Czekam i pozdrawiam!
Biegacz Amator
Pełna wersja