michal_el 09.12.02, 15:00 12 grudnia o godz. 13.30 odbędzie się uroczyste otwarcie klubu studenckiego oraz klubu fitness w akademiku przy ul. Zacisze 12. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michal_el Re: Klub studencki PWSZ -otwarcie 12.12.02, 22:13 Właśnie dzisiaj go otwarto:) Muszę tam pójść i zobaczyć:) Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el I już jest planowane otwarcie następnego. 14.12.02, 10:16 Który ma być już naprawdę z prawdziwego zdarzenia. Jak się mogę domyślać to pewnie otworzą go na Wspólnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FX Re: I już jest planowane otwarcie następnego. IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 18:23 Był juz ktoś tam, ponoć są piłkarzyki !!! Hurra , druga knajpa w Elblągu, jaką znam, gdzie można pograć w tą gierkę Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: I już jest planowane otwarcie następnego. 15.12.02, 19:09 Gość portalu: FX napisał(a): > Był juz ktoś tam, ponoć są piłkarzyki !!! > Hurra , druga knajpa w Elblągu, jaką znam, gdzie można pograć w tą gierkę FX miło Ciebie znów widzieć:) Są piłkarzyki, ponoć jest tam fajnie, ale jeśli nie jesteś studnetem to możesz nie wejść. Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: I już jest planowane otwarcie następnego. 15.12.02, 19:10 I nie traktu tego jak klubu:), bo tam jest alkohol wszelkiego rodzaju zabroniony. Dlatego ja czekam na ten drugi klub, który będzie można nazwać studenckim:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: I już jest planowane otwarcie następnego. IP: *.umcs.lublin.pl 16.12.02, 11:18 witam FX dawno Cię tu nie było...:) Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: I już jest planowane otwarcie następnego. 16.12.02, 18:41 Gość portalu: anna napisał(a): > witam FX > dawno Cię tu nie było...:) Jak widać wpadł tylko na kawę i nie został na kolacji:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FX Re: I już jest planowane otwarcie następnego. IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 24.12.02, 20:39 ...czasy studenckie mam juz za sobą, ale jeszcze nie jestem znów taki stary żeby na takiego nie wyglądać ..... :)) niektórzy lubia sie dokładnie uczyć i robić np. 1 rok we 2 latka :)) ciekawe kiedy otworza drugą taka knajpke ale dla wszystkich ps. fajowo ze pamiętacie o mnie.... pozdrówka za jakiś czas znowu się odezwe Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: I już jest planowane otwarcie następnego. 25.12.02, 11:36 Gość portalu: FX napisał(a): > ...czasy studenckie mam juz za sobą, ale jeszcze nie jestem znów taki stary > żeby na takiego nie wyglądać ..... :)) niektórzy lubia sie dokładnie uczyć i > robić np. 1 rok we 2 latka :)) > ciekawe kiedy otworza drugą taka knajpke ale dla wszystkich > > ps. > fajowo ze pamiętacie o mnie.... > > pozdrówka za jakiś czas znowu się odezwe Jak miło, podczas wigilii przyszedłeś nas odwiedzić:) Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: I już jest planowane otwarcie następnego. 25.12.02, 20:06 Ciekawe co na to jego rodzinka... tak podczas Wigilii sobie wyszedl na pare godzinek :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FX Re: I już jest planowane otwarcie następnego. IP: 194.204.173.* 30.12.02, 12:23 ....znalazłem przerwę miedzy kolejnymi potrawami i zamiast iść do kibelka ...odpaliłem kompa :) Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: I już jest planowane otwarcie następnego. 30.12.02, 12:24 Gość portalu: FX napisał(a): > ....znalazłem przerwę miedzy kolejnymi potrawami i zamiast iść do > kibelka ...odpaliłem kompa :) Miło nam Ciebie znów widzieć, może zapoznasz się z nowymi towarzyszami forum:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FX Re: I już jest planowane otwarcie następnego. IP: 194.204.173.* 30.12.02, 12:38 własnie zaliczyłem wizyte :)) fajne zdjęcia naszego miasta ... Odpowiedz Link Zgłoś