swiezynka79
20.02.10, 16:06
Mam łóżeczko typu turystycznego.Wczoraj moj synek widziałam jak sie
wspinał tzn. nozke zalozyl sobie na rame lozeczka a dwoma rekami
przytrzymujac sie drugiej ramy odbil od podloza lozeczka i znalazl
sie na zewnatrz. Synek mierzy raptem 82 cm a glebokosc lozeczka
liczac od materacyka to ok. 60 cm. Bylam dzis w sklepie i nie
widzialam wiekszych tzn glebszych lozeczek. Jezeli juz sa jak pisze
producent to tylko dwie ramy tzn te krotkie są wyzej. Nie wiem co
robic bo boje sie ze synek wypadnie z lozeczka i zrobi sobie
krzywde. Mieliscie taki problem ? jak sobie poradzilyscie ?