eweliska18
03.02.12, 15:37
Dziewczyny moja córka (3 lata) co jakiś czas ma brzydki zapach z ust (ząbki zdrowe), ma słaby apetyt, co jakiś czas skarży się na bóle brzuszka, robi luźną kupę, w której jest śluz i resztki niestrawionego jedzenia. Mała jest blada, ma podkrążone oczy, niski poziom zelaza Pedaitra zlecił badania w kierunku wirusów i bakterii - wyniki ujemne. Ze swojej strony zleciłam badanie w kierunku candidy, zbieram też kał na badanie pasozytów. Prosze podpowiedzcie co jeszcze sprawdzić, jakie tesy zrobić w kierunku alergii pokarmowej bo alergolog twierdzi, że do 6 lat testów się nie robi bo nie sa wiarygodne. Może umówić sie do gastroenterologa ?