goodgirls3
11.12.12, 14:39
Witajcie.podpowiedzcie jak to jest z Berodualem..Czy podajecie swoim dzieciom tylko i wyłącznie jeśli są świsty w oskrzelach oraz przy dusznościach czy Berodual tez mozna stosowac przy męczacym(chodzi mi tu ze dziecko kaszle na sucho non stop tzn.cały dzień, może z kilkusekundowymi przerwami)...suchym kaszlu..Dostaje Pulmicort i Levopront-wcale nie działa ten syrop...Masakra.....Wczoraj byłam u pediatry, osłychowo ok , kaszel miał ale nie az tak , dzis juz w nocy sie zaczelo i cały dzien kaszle, juz nie wiem jak mam jej pomóc....