Dodaj do ulubionych

Pytanie o wózek

13.05.13, 14:36
Wiem, że jest forum wózkowe ale tam cisza jak makiem zasiał, więc pytam tu. Używa ktoś wózka Quatro Valencia? Albo podobny tego typu? Coto Baby Torino? Opinii na necie mało, pomóżcie.
Obserwuj wątek
    • agucha824 Re: Pytanie o wózek 13.05.13, 19:30
      my mamy ten www.coletto.pl/pl/produkty/wozki-spacerowe/13 jestem z niego zadowolona ale sasiedzi maja Quatro Valencia i sasiadka mówiła że ciezko sie jej prowadzi zwłaszcza ma problem z podjazdem pod krawezniki i ciezko sie go wciaga po schodach aczkolwiek jest leciutki a i jeszcze musi przypinac dziecko pasami bo nie ma nic pomiedzy nozkami. Ten Coto wyglada mi tak samo jak Valencia tyle ze ma napewno raczke wygodniejsza do prowadzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka