mamawiktorka1
10.01.06, 22:57
Myjemy zęby codziennie, co prawda zwykle tylko wieczorem. Szczotka i pasta
neodent. A tu nagle ta dziura i to w 4, która dopiero co wyrosła. Mysle, ze
to przez nocne popijanie cycusia. Co robi w takiej sytuacji dentysta? No
chyba nie boruje, bo najpierw musiałby podac narkoze mojemy szkrabowi.
Jednak trzeba dziure zaleczyc. Moze ktos wie jak to wyglada u takich
maluchów. Dzieki za odpowiedzi.