Dodaj do ulubionych

Błyskotki

08.05.06, 15:29
Wysłałam kilka zdjęć z nowymi wyrobami. Jeśli macie ochotę pooglądać -
zapraszam do wspólnej skrzynkismile
Obserwuj wątek
    • pampeliszka Re: Błyskotki 08.05.06, 15:40
      Duram, ja juz bylam, bo sprawdzalam, czy doszly zdjecia Malgosi. A przy okazji
      znalazlam sliczne zdjecia z gor od Zimki.
      Kiedy Ty robisz te naszyjniki? Taki jeden to chyba kilka godzin dłubania. Piekne
      są. Taki jeden niebieski zestaw z kolczykami bardzo mi sie spodobal.
    • wiolkak Re: Błyskotki 08.05.06, 15:41
      wiesz Duram, takie wirtualne oglodąnie jest do bani! nie oddaje w pełni uroku
      Twoich dzieł!
      podam Ci adres domowywink
      • duramgama Re: Błyskotki 08.05.06, 15:50
        wiolkak napisała:

        > wiesz Duram, takie wirtualne oglodąnie jest do bani! nie oddaje w pełni uroku
        > Twoich dzieł!
        > podam Ci adres domowywink

        he he. Podaj, podaj. Wyślę Ci Srajdzinkę w momencie kryzysowymsmile
        Ona pieski lubi, i dzieci, i ładnie jesmile

        Pam - wiesz co... sama się dziwuję, kiedy mi to wyłazi spod palców.
        Chyba robie to kosztem snu. I mężawink
        Wczoraj w nocy zamiast z mężęm piwo pić, siedziałam w kuchni i lepiłam. W końcu
        mąż się zlitował i otworzył mi Karmi, nalał do kieliszka (dlaczego ja lubie pic
        piwo w kieliszku..?) i tak sobie sączyłam, trzymając kieliszek dłonią odzianą w
        chamską gumową rękawiczkę jednorazową.
        I czułam się jak pomieszanie prawdziwej damy, co to w białych rekawiczkach
        przemierza pałac i... ginekologa, co to się paprał przed chwilą w czymś...
        zielonym, he hewink.
        Nic na to nie poradzę, że takie gumowe rekawiczki kojarzą mi się z ... badaniem
        rozwarcia. smile
        • wiolkak Re: Błyskotki 08.05.06, 15:56
          Srajdzinka jak mniemam jest dziełem Twojego męża?wink(Piotrek zawsze mówi, ze
          Kaśka jest własnej roboty), ale ja wolę jednak wynik pracy Twoich rąkwink
          • duramgama Re: Błyskotki 08.05.06, 16:01
            wiolkak napisała:

            > Srajdzinka jak mniemam jest dziełem Twojego męża?wink

            Ojoj, nie inaczej!
            No chyba że wiatr ją zasiał...wink
            Po polach z kapustą w każdym razie nie chadzałam..wink
            Ale w desperacji pewnie bym w końcu poszła szukac w kapuście, gdybym starała się
            kolejny rok i po ciąży nie byłoby śladu...
            No sama widzisz... rok ją strugał ten mój mąż. Co tam więc moje wielogodzinne
            prace naszyjnikowe...smile
            • wiolkak Re: Błyskotki 08.05.06, 16:04
              mąż rok strugał, a listonasz był tylko raz!wink
              mi najbardziej sie podobał ten naszyjnik z owadem i bransoletka, ale do niej
              widziałabym identyczny, krótki przy samej szyi naszyjnik
    • el_sylwana Re: Błyskotki 08.05.06, 16:08
      Oba czarno niebieskie bardzo mi sie podobają a ten z robakiem jest super
    • kangur4 Re: Błyskotki 08.05.06, 16:21
      Ja chcę ten czerwony!!!!!
      I ten morski!!!
      I ten granatowo-niebieski!!!!

      Wszystkie chcę!!!

      Czy ja czasem nie mam czegoś do załatwienia na Żoliborzu wink?
      • kpaxstar Re: Błyskotki 08.05.06, 16:30
        Śliczne są. Mnie się chyba najbardziej spodobał ten kubistyczy zestaw SUPER!i
        wszystkie 3 z niebieskościąsmile
    • tropikalna Re: Błyskotki 09.05.06, 07:43
      Duram, są przepiękne.
      Mnie najbardziej ujął ten zielony na łańcuszku z kolczykami.
      Sprzedałaś już coś u mamy?
      • duramgama Re: Błyskotki 09.05.06, 13:08
        > Sprzedałaś już coś u mamy?

        Na szczęście tak. Kilka naszyjników. Inaczej chyba bym zwątpiła, zamknęła
        warsztacik i porozdawała wszystko koleżankom, które z tego co wiem bardzo
        chętnie przyjmą prezentywink
        • tropikalna Re: Błyskotki 09.05.06, 14:50
          Duram, zaraz rozdawać...
          Wystawiłabys na allegro i wtedy dopiero miałybysmy się o co bić..smile
          A nie myślałaś o allegro na poważnie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka