08.06.06, 15:28
Jak nastawiacie sie na te wielka nadchodzącą impreze?
Jesteście typem kibica czy raczej będziecie cierpieć że nie można dopchać się
do tv? wink
My zawsze ogladamy, oboje lubimy no moze ja tak bardziej "po kobiecemu" bo
zwracam tez uwage na pilkarzy smile a nie tylko na gre. Ale fajny okres,
urzadzanie spedow znajomych na co wazniejsze mecze, wspolne ogladanie itp.
Fajnie!
Obserwuj wątek
    • renatka_sz Re: Mundial 08.06.06, 16:04
      ja pewnie z Szafa cos niecos obejrze. Pewno nie naszych, bo zaraz do domu pojada...
      Pancerniczek NA PEWNO bedzie ogladac, Kangur chyba tezsmile
      • mooh Re: Mundial 08.06.06, 16:14
        Naszych to nawet ja będę oglądać, chociaż ze mnie żaden kibic. Ale ten JEDEN
        mecz mogę obejrzeć.
    • myszka785 Re: Mundial 08.06.06, 17:05
      oj! ja już dawno zacieram ręce z radości, bo od kilku lat się ze mnie kibic (a
      może kibicka?) pełną gębą zrobił...
      szkoda, że w ciąży jestem i nie będę mogła przy oglądaniu dużych ilości
      browarka wciągać...
      a tak poważnie to cieszę się między innymi dlatego, że zwykle mi się nudzi, a w
      tutejszej telewizji nic specjalnego nie leci, a teraz będą mecze!!!
      no i jak będę oglądać te mecze to mi czas szybciej będzie płynął i te 3
      tygodnie do wyjazdu do Polski śmigną jak z bicza strzelił!!! smile

      p.s. a jak w zeszłym roku był finał LM i Liverpool wygrał (Dudek pięknie
      bronił!!!) to płakaliśmy oboje z mężem ze wzruszenia!!!
      • renatka_sz Re: Mundial 08.06.06, 17:17
        Myszka, my z Szafa nie plakalismy, ale bylismy bardzo dumni. Mecz ogladalismy w
        pubie i wszyscy Ajrisze nam gratulowali super goalkeeperasmile
        • myszka785 Re: Mundial 08.06.06, 17:48
          my oglądaliśmy w domku! Amela spała i nie było jej z kim zostawić...
          ja bym pewnie nawet w knajpie płakała!
          • mmala6 Re: Mundial 08.06.06, 19:54
            ja tez obejrze JEDEN mecz naszych a potem te fajniejsze (czyt. z
            przystojniejszymi pilkarzami).Moj maz na szczescie nie jest fanem pilki noznej,
            nie wytrzyma dwoch godzin przez tvwink
    • nika1228 Re: Mundial 08.06.06, 20:03
      ja pewnie też będę oglądała razem z małżem, nie przeszkadza mi to a
      jak "fajniejszy" mecz to tym bardziej no i oczywiście jutro naszych smile
      • pampeliszka Re: Mundial 08.06.06, 21:24
        a ja nie cierpie meczy
        pewnie bede siedziec na forum albo w wannie albo ogladac na kompie VII sezon
        Czarodziejek, bo wlasnie mi maz zorganizowal na te okolicznosc
        o czeska tv sie nie kłocimy...
    • izka_74 Re: Mundial 09.06.06, 09:21
      I ja i Grzegorz zaczęliśmy oglądać mecze na mistrzostwach świata odkąd Mati w
      przedszkolu zaczął się tym fascynować. I musze powiedzieć, że w ubiegłe
      mistrzostwa się wciągnęłam (mąż zdecydowanie mniej wink Teraz też pewnie sobie
      pooglądamy trochę, choć niezmiennie pozostajemy fanami snookera smile
      • kasiulek11 Re: Mundial 09.06.06, 13:14
        Reguły zachowania w domu w okresie od 09-06 do 09-07

        § 1
        W okresie od 09-06 do 09-07 absolutnym władcą panującym nad telewizją i
        sprzętem do niej należącym jest mężczyzna.

        § 2
        Żona zajmuje się w tym czasie NIEMO pracami domowymi

        § 3
        Przed każdym meczem należy postawić mężczyźnie przy fotelu telewizyjnym
        skrzynkę zimnego, alkoholowego piwa. Z akcentem na
        "zimne”

        § 4
        Podczas meczu, pobyt kobiety w pokoju telewizyjnym jest surowo zabroniony.
        Jedynie dostawy piwa i czegoś do chrupania są
        dopuszczalne.

        § 5
        W 15- minutowej przerwie kobieta ma prawo opieki nad mężczyzną, w celu
        opróżnienia popielniczki, jak również pozbierania pustych
        butelek po Piwie i zastąpienia ich pełnymi. W razie potrzeby może przygotować
        coś do chrupania. Unikać szelestu torebkami jak
        również werbalnej komunikacji.

        § 6
        Najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu należy podać mężczyźnie,
        przygotowany z miłością , posiłek. Aby nie przeszkodzić
        mężczyźnie w mentalnych przygotowaniach do meczu , należy trzymać jadaczkę
        zamkniętą na kłódkę.

        § 7
        Podczas Mistrzostw Świata należy zaprzestać wszelkich działań dotyczących
        Prokreacji. Noszenie ubrania, które mogłoby pobudzić
        męskie żądze w kierunku powyższym, jest również zabronione. Noszenie
        odpowiedniego ubioru i wyżej wymienionych zachowań można
        jednakże nadrobić tuż po gwizdku końcowym, pod warunkiem, iż wynik meczu jest
        zadawalający dla mężczyzny.

        § 8
        W przypadku kiedy mężczyzna dzięki jego wspaniałomyślności zezwoliłby kobiecie
        rzucić okiem na mecz, zabronione są wówczas
        pytania, typu ( "co to jest spalony?”wink które mogłyby poprzez to
        odzwierciedlić kobiecy stan wiedzy na temat piłki nożnej. Poprzez komentarze
        typu: "oh, Beckham wygląda dzisiaj tak
        cudownie” narażamy same siebie na cielesną naganę.

        Tak, kochane kobiety, jeśli będziecie trzymać się tych minimalnych reguł
        zachowania, doceni to wasz mężczyzna i dzięki temu
        spróbuje:

        a) nie rozlewać piwa

        b) nie zaśmiecić każdego centymetra kwadratowego w promieniu 3 metrów wokół
        jego fotela trenerskiego (= fotel telewizyjny)

        c) nie przypominać wam o zdolnościach kulinarnych jego matki podczas konsumpcji
        potraw wspomnianych w § 6

        Kobieto! Wydrukuj sobie, zapamiętaj i zastosuj! To jedyna możliwosć przeżycia
        do 09.07.2006r.
        • renatka_sz Re: Mundial 09.06.06, 14:42
          dobre, Kasiuleksmile
          • myszka785 Re: Mundial 09.06.06, 16:45
            no niezłe! ciekawe czy mój małż się z tym zgodzi? smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka