Jak nastawiacie sie na te wielka nadchodzącą impreze?
Jesteście typem kibica czy raczej będziecie cierpieć że nie można dopchać się
do tv?

My zawsze ogladamy, oboje lubimy no moze ja tak bardziej "po kobiecemu" bo
zwracam tez uwage na pilkarzy

a nie tylko na gre. Ale fajny okres,
urzadzanie spedow znajomych na co wazniejsze mecze, wspolne ogladanie itp.
Fajnie!