Dodaj do ulubionych

Częstomocz

IP: *.* 01.08.02, 15:18
Moja córka (5 lat) od dwóch miesięcy bardzo często siusia. Podczas zabawy w przedszkolu lub na dworze wytrzymuje ok godziny. Natomiast w domu zdarza się jej biegać do łazienki co 5 minut. Badania moczu nie wykazały żadnych odchyleń. Je, pije i rozwija się normalnie. Czy może to być jakieś schorzenie? A może raczej stres (jej tata od pół roku pracuje za granicą ale wraca do domu w każdą sobotę i niedzielę)? Choć nie widać, żeby przeżywała to jakoś szczególnie. Może któraś z mam była w podobnej sytuacji?
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Częstomocz IP: *.* 05.08.02, 12:11
      Mam pytanie? Czy pije więcej niż kiedyś? Uważam, że jesli nie, to wszystko w porządku.Pozdrawiam, mama Filipa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka