Gość: guest
IP: *.*
12.08.02, 16:40
Cześć dziewczyny, chciałam się podzielić swoją radością. Przez ostatnie miesiące męczyłam się w nocy a raczej męczyłyśmy się razem z moją córeczka, ona nie mogła spać bo coś jej dolegało a ja bo płakała, po piątkowej nocy poszłam do lekarza i dostałam receptę na skuteczny specyfik. Moja mała obudziła się tylko raz i potem spała całą noc. Ależ jestem szczęśliwa.