Gość: olaz
IP: *.*
24.11.02, 22:51
Mam pytanie czy któraś z mam lub któryś z tatusiów zamawiał może przez internet kalendarz z wysłanymi przez siebie zdjeciami (np. maluchów) ? Jeśli jest ktoś taki to proszę o informację gdzie można coś takiego zamówić i o wrażenia po zamówieniu. Nie wiem czy to dobry pomysł ale może babciom spodobał by się taki prezent pod choinką. Co o tym myślicie ?