Dodaj do ulubionych

klocki sensoryczne

18.07.04, 22:20
mam pytanie : ile kosztuja klocki sensoryczne fisher price 6 sztuk?
Obserwuj wątek
    • r345 Re: klocki sensoryczne 18.07.04, 23:41
      Normalnie kosztują 29,9 zł
      Np tutaj:
      www.tanimarket.pl/_produkt.php?manufacturers_id=55&products_id=2052
      Widziałam je też w bobomarket.pl
      Ale niedawno były też w Leclercu(Ursynów) za 26zł ale tylko rodzaj z
      ciasteczkami itp.
      • posay Re: klocki sensoryczne 20.07.04, 00:29
        amsz, dzieki za oferte, ale na razie ich nie potrzebuje, bo maluch ma 3 m-ce (
        a nie moge sobie pozwolic teraz na wydatek) Pytam, bo bardzo mi sie one
        podobaja i wydaje mi sie, ze to ciekawa zabawka dla dzieci. A o cene pytam, bo
        pare dni temu zwrocilam na nie uwage w jakim sklepie za 27,70, a wczesniej
        widzialam je na allegro za 42zl!!! i znajda sie tacy co sie dadza nabic w
        butelke, bo z allegro korzystam czesto i wszystko kupuje w atrakcyjnych cenach.
        Myslalam, ze w sklepie sie pomylili z ta cena!
      • antarka Re: klocki sensoryczne 20.07.04, 10:15
        do amsz .Ja jestem zainteresowana kupnem. Moja córcia ma numer B4763.Jeżeli
        masz inne ,to poproszę o zdjęcie i cenę na adres gazetowy.Dziękuje.Jestem z
        Lublina

ANIA i JULKA(01.02.2004)
          • leigh4 do amsz 20.07.04, 13:38
            ja również jestem zainteresowana, jeśli to jeszcze aktualne. Jestem z Warszawy.
            A jakie masz klocki(tj, jaki zestaw)? leigh4@gazeta.pl
            pozdrawiam
          • pia_ Re: klocki sensoryczne 20.07.04, 15:14
            Moja 10,5 mies. córka ma dwa zestawy tych klocków: ze zwierzątkami i drugie z
            różnymi dziwadełkami: gumowymi, z tasiemek, sznurków itp. Kupiłam oba te
            zestawy jakieś 2-3 miesiące temu i cały czas nie jest nimi zainteresowana,
            klocki leżą i czekają. Podobnie jest z dziećmi znajomych - zero
            zainteresowania. Wydaje mi się, że jak na razie to ta zabawka najfajniejsza
            jest dla rodziców.
            • ksantypa30 Re: klocki sensoryczne 20.07.04, 21:46
              mój syn ma zestaw klocków z pojazdami i też za bardzo się nimi nie bawi.
              Kupiłam je jak miał 4 miesiące i długo poleżaly zanim je zauważył. Teraz klocki
              służą do tego żeby je rzucić, podejśc do nich, rzucić dalej, podejśc ...itd.
              Bardziej tymi klockami bawiła się córa :)
              --
              pełnoetatowa mama dwóch urwisów - Marty ( 3.11.1996 ) i Mateusza ( 23.09.2003)
    • agnessa78 Re: klocki sensoryczne 21.07.04, 00:36
      nie wiem czy jest sens je kupowac...moj synek ma te klocki i sie nimi wcale nie
      bawi, pokazuje mu je i pokazuje, ale zero zainteresowania, jedyne co to lubi
      nimi rzucac... Mam klocki z seri hmm..takie ruchome, z lusterkiem itd oraz
      zestaw klockow cyrkowych, kupionych w zestawie ze slonikiem... Jedynie slonik
      sie podoba, bo gra i mozna go przewrócić :))
      aha, synek ma 8miesięcy, a klocki dostął gdy miał 5 i 6 miesięcy

pzdrw
      Aga
    • leigh4 Re: klocki sensoryczne 25.07.04, 21:38
      Właśnie sprawdziłam w bobomarkecie - są wszystkie rodzaje 6 szt . Cena 29,90zł.
      Tylko trochę mi przeszedł zapał do ich kupowania: mamy kilka klocków od arki i
      rzeczywiście mały jakoś nie za bardzo na razie nimi się interesuje...Do tej
      pory nie zwracałam na to uwagi, ale po Waszych listach zrobiłam próbę i...nic
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka