Gość: Ewka22
IP: *.*
01.12.02, 22:34
Witam,Czy mialyscie moze problemy z nocnym spaniem swoich maluchow? Czy wasze dzieci budzily sie czesto w nocy?Jak sobie z tym poradzilyscie?Moja coreczka Zosia ma w tej chwili 7 miesiecy. Od godz. 19.30 (o tej porze zasypia) do 7 rano budzi sie kilkanascie razy. Ponowne zasniecie nie obywa sie bez piersi. Inaczej drze sie wnieboglosy. Nawiasem mowiac wlasnie sie obudzila po raz 4 dzisiejszego wieczora. Musze pedzic. Poradzcie.Ewa