Dodaj do ulubionych

Rozstanie z butelką

14.05.07, 12:21
Ile wasze dzieciaczki miały gdy przestały pić z butelki? (ze smoczka)
Obserwuj wątek
    • agatal2 Re: Rozstanie z butelką 14.05.07, 12:36
      To nie stanie sie z dnia na dzień. U nas to był proces. Ewa jest ciekawską
      osóbką i lubi próbować nowych rzeczy. Jeszcze na długo zanim skończyła rok piła
      z łyżeczki, potem z kubeczka (normalnego, nie żadnego niekapka). Obecnie ma 19
      miesięcy i hitem jest butelka typu Kubus-play. A w międzyczasie pije z butelki
      zwykłej, ale nie z normalnym smoczkiem, tylko z takim w kształcie "dziubka".
    • katkes Re: Rozstanie z butelką 14.05.07, 18:17
      Właśnie rowiązujemy ten problem. Moja Franka za 2 tyg skończy rok podobno to
      najlepszy czas na rozstanie ze smoczkiem i walczymy. Na razie z małym
      powodzeniem. Ale daję jej parę dni przerwy bo boleśnie wychodza jej górne
      jedyki i nie chcę dokładać stresu.
      pozdrawiam
      k
      • mama_misi3 Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 16:06
        U nas podobnie. Też mała kończy roczek. Niestety próby podawania mleka z
        niekapka na razie nieudane.Leje jej się po brodzie.Nie mam za bardzo koncepcji
        co z tym dalej zrobić sad
        • centrinoduo Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 16:14
          Soczki pije z niekapka od pół roczku a mleko od roku.
    • malgra Re: ok 2,5 roku 15.05.07, 16:16
    • aliennis Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 19:13
      nigdy nie piła z butelki.Do 6 mies pierś a potem kaszka łyżeczką.
      • aliennis Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 19:14
        A herbatki ,owszem z butelki do roku .Potem niekapek.
    • alicez Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 19:34
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=62340050&a=62340050
      • mariola233 Re: Rozstanie z butelką 16.05.07, 14:31
        moja coreczka w pazdzierniku skonczy 5 lat i jeszcze pije z butelki kakalkosmile
    • ewitek01 Re: Rozstanie z butelką 20.05.07, 21:55
      8 miesiecy
      • sadaga Re: Rozstanie z butelką 21.05.07, 12:48
        jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tego oduczenia picia mleka z butli. Mój
        roczny synek wszystkie płyny pięknie pije ze szklanki (oczywiście melaminowej)
        ale mleko... Niekapka mały nie toleruje absolutnie (nigdy nie tolerował), jak
        na razie próby picia się nie powiodły. Proponuję mu co jakiś czas niekapek ale
        bez wymiernych efektów. No cóż... nie zamierzam się poddawać. Boję sie tylko ze
        on nigdy niekapka nie zaakceptuje i zacznę mu dawać mleko ze szklanki. Tylko
        ile czasu mi to zajmie? Bo mały pije 200-210ml.
        • przyszla_mama1 Re: do sadaga 21.05.07, 23:30
          a prubowalas przez slomke moj synek ma 1,5 roku i przynajmniej raz dziennie ok
          5 rano pije mleko z butli a tak to przez slomke lub normalnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka