tyssia 14.05.07, 12:21 Ile wasze dzieciaczki miały gdy przestały pić z butelki? (ze smoczka) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agatal2 Re: Rozstanie z butelką 14.05.07, 12:36 To nie stanie sie z dnia na dzień. U nas to był proces. Ewa jest ciekawską osóbką i lubi próbować nowych rzeczy. Jeszcze na długo zanim skończyła rok piła z łyżeczki, potem z kubeczka (normalnego, nie żadnego niekapka). Obecnie ma 19 miesięcy i hitem jest butelka typu Kubus-play. A w międzyczasie pije z butelki zwykłej, ale nie z normalnym smoczkiem, tylko z takim w kształcie "dziubka". Odpowiedz Link Zgłoś
katkes Re: Rozstanie z butelką 14.05.07, 18:17 Właśnie rowiązujemy ten problem. Moja Franka za 2 tyg skończy rok podobno to najlepszy czas na rozstanie ze smoczkiem i walczymy. Na razie z małym powodzeniem. Ale daję jej parę dni przerwy bo boleśnie wychodza jej górne jedyki i nie chcę dokładać stresu. pozdrawiam k Odpowiedz Link Zgłoś
mama_misi3 Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 16:06 U nas podobnie. Też mała kończy roczek. Niestety próby podawania mleka z niekapka na razie nieudane.Leje jej się po brodzie.Nie mam za bardzo koncepcji co z tym dalej zrobić Odpowiedz Link Zgłoś
centrinoduo Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 16:14 Soczki pije z niekapka od pół roczku a mleko od roku. Odpowiedz Link Zgłoś
aliennis Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 19:13 nigdy nie piła z butelki.Do 6 mies pierś a potem kaszka łyżeczką. Odpowiedz Link Zgłoś
aliennis Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 19:14 A herbatki ,owszem z butelki do roku .Potem niekapek. Odpowiedz Link Zgłoś
alicez Re: Rozstanie z butelką 15.05.07, 19:34 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=62340050&a=62340050 Odpowiedz Link Zgłoś
mariola233 Re: Rozstanie z butelką 16.05.07, 14:31 moja coreczka w pazdzierniku skonczy 5 lat i jeszcze pije z butelki kakalko Odpowiedz Link Zgłoś
sadaga Re: Rozstanie z butelką 21.05.07, 12:48 jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tego oduczenia picia mleka z butli. Mój roczny synek wszystkie płyny pięknie pije ze szklanki (oczywiście melaminowej) ale mleko... Niekapka mały nie toleruje absolutnie (nigdy nie tolerował), jak na razie próby picia się nie powiodły. Proponuję mu co jakiś czas niekapek ale bez wymiernych efektów. No cóż... nie zamierzam się poddawać. Boję sie tylko ze on nigdy niekapka nie zaakceptuje i zacznę mu dawać mleko ze szklanki. Tylko ile czasu mi to zajmie? Bo mały pije 200-210ml. Odpowiedz Link Zgłoś
przyszla_mama1 Re: do sadaga 21.05.07, 23:30 a prubowalas przez slomke moj synek ma 1,5 roku i przynajmniej raz dziennie ok 5 rano pije mleko z butli a tak to przez slomke lub normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś