malutaaa
30.05.07, 08:16
moja córa ma 22 miesiące. pije około 21o ml mleka Bebiko3 dziennie. prawie
całe dnie spędza na dworze
czy powinnam jej jeszcze podawać wit d3?
juz od dłuzszego czasu nie podaję bo wcześniej piła mleko z vibowitem bobas,
potem podawałam jej tran ale przestałam bo słyszałam, ze w letnim okresie sie
nie powinno podawać, właśnie żeby nie przedawkować d3.
ktoś odpowie?