Dodaj do ulubionych

Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dziewic

03.03.10, 21:49
Się więcej nie skuszę.
Żenada, jak dla mnie.
Czepiam się?

I kto odpowiada za muzykę w tym serialu? Moje uszy do dzis jeszcze
do siebie nie doszły wink
Obserwuj wątek
    • i_love_my_babies Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:01
      tak pomyślałam, bo jakoś te seriale na TVN-ie mnie nie wchodzą smile
      • ywwy Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:15
        taki serial jak i te dziewice...
      • gabi683 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:21
        Normalnie syf liczyłam że będzie cos fajnego ,bardziej mi się podoba hotel 52
    • krejzimama Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:17
      Polskie seriale kręcone w XXI wieku rzadko kiedy nie wywołują
      odruchów wymiotnych.
      Często śmiejemy się z amerykanów jacy to oni są głupi. Jednak jeśli ktoś
      porównałby poziom seriali kręconych w Pl a w USA to uznałby nas za debili.
    • mufka51 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:18
      marghe_72 napisała:


      > Czepiam się?
      Ależ skąd.Święta prawda.
    • asia_i_p Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:22
      Obejrzałam kawałek, bo zapowiadali realistyczne i prawdziwe dialogi (recenzja z
      Wyborczej). Chyba bardziej realistyczne są w "Śnie srebrnym Salomei".
    • iwles Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 23:57

      dlaczego ja myślalam, że to będzie na podstawie ksiązek Szwai ?
      nawet sie specjalnie poświęciłam i je przeczytałam.
      • angazetka Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:38
        > dlaczego ja myślalam, że to będzie na podstawie ksiązek Szwai ?

        U Szwai były dziewce mało używane, a nie szalone.
        • iwles Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 15:56

          ale w jakiejś rozmowie w tv Szwaja się wypowiadała, że bedzie serial na
          podstawie wlasnie tej serii o dziewicach.
          A moze wiesz coś na ten temat ?
    • syriana Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:17
      coś co się tak nazywa nie może być dobre

      polskie seriale dla mnie nie istnieją, za to tacy "Mad Men" to pychota dla oczu
      • bweiher Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:27
        Oglądałam.
        Dziękuję,nigdy więcej.
    • deodyma Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:38

      > I kto odpowiada za muzykę w tym serialu? Moje uszy do dzis jeszcze
      > do siebie nie doszły wink


      uszy uszami, ale muzyka jest po prostu beznadziejna.
      • marghe_72 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:46
        deodyma napisała:

        > uszy uszami, ale muzyka jest po prostu beznadziejna.

        Toć właśnie dlatego moje uszy cierpią big_grin
    • izabellaz1 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:43
      Ja w ogóle poświęciłam parę minut na zastanawianie się dlaczego to się nazywa
      klubem dziewic. Tam chyba żadna dziewicą nie była? (nie wiem, bo nie oglądałam
      ale widziałam je w DDTvn w jakiś weekend i raczej zapowiadało się na klub
      "wyzwolonych" zaliczających... big_grin
      • angazetka Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:37
        "Szalona dziewica" to nazwa drinku wink
        • izabellaz1 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:52
          angazetka napisała:

          > "Szalona dziewica" to nazwa drinku wink

          Dzięki! big_grin

          ...to już wiem dlaczegom nie oświecona...bo ani nie dziewica, ani drinków nie
          pijam big_grin
    • gryzelda71 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:57
      A ja obejrzę,jak nie zapomnę.
    • tiuia Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:58
      Tak, muzyka utkwiła mi w pamięci. Jako bardzo męcząca;P Pierwszy odcinek słaby...
      Raczej nie będę tego oglądać. O wiele bardziej podobało mi się 'Teraz albo nigdy'.
    • miska_malcova Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 10:09
      ja tez obejrzałam kawałek... Żenada jak cholera! Dereszowska zachowująca się jak
      wamp. Przybylska zachowująca się jak kretynka... i pan Poniedziałek... Mocno nie
      wiarygodny jako heteryk
    • justiniano Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 11:47
      No jak dla mnie żenada - tak denny serial...pierwszy i ostatni raz
      oglądałam!
    • laminja Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:50
      wytrzymałam do pierwszej przerwy reklamowej. Beznadzieja.
      • emilly4 Usta usta. 04.03.10, 12:53
        KSD widzialam juz dwa odcinki, moooooze byyyyc.
        Widzialam tez drugi odcinek serialu "Usta Usta", tutaj juz inni aktorzy(bez
        Dereszowskiej uncertain) i wyzszy poziom- fajny do posmiania sie smile
    • emigrantka34 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 13:56
      tvn juz od dawna schodzi na psy.
      • fjefjurka71 Re: terminy tych seriali 04.03.10, 15:34
        A może mi któraś z Was napisać w jakie dni o jakich godzinach lecą te
        seriale?KSD i Usta Usta?Bo przegapiłamsad
        • semijo Re: terminy tych seriali 04.03.10, 16:43
          Trochę przesadzacie , aż tak źłe nie było. Tylko muzyka trochę za
          agresywna. Jak na polski serial całkiem poprawnie sklecony, dialogi
          obiecujace, myślę że serial ma potencjał. Wiadomo mistrzostwo świata
          to nie jest, taka bajeczka przed snemsmile
          • krokre A ja nie obejrzałam 04.03.10, 17:09
            Dereszowska nie lubie jej reszta aktorów tym filmie tez mało imponująca. Widzę
            że nic nie straciłam - dzięki dziewczyny
    • joanna35 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 17:16
      Po obejrzeniu zwiastunów nasunęło mi się porównanie do "Lejdis", a
      że dawno nie widziałam głupszego filmu to KSD sobie podarowałam.
      • aurita Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 05.03.10, 13:44
        Lejdis to byl super film przy KSD...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka