marghe_72 03.03.10, 21:49 Się więcej nie skuszę. Żenada, jak dla mnie. Czepiam się? I kto odpowiada za muzykę w tym serialu? Moje uszy do dzis jeszcze do siebie nie doszły Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i_love_my_babies Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:01 tak pomyślałam, bo jakoś te seriale na TVN-ie mnie nie wchodzą Odpowiedz Link Zgłoś
ywwy Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:15 taki serial jak i te dziewice... Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:21 Normalnie syf liczyłam że będzie cos fajnego ,bardziej mi się podoba hotel 52 Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:17 Polskie seriale kręcone w XXI wieku rzadko kiedy nie wywołują odruchów wymiotnych. Często śmiejemy się z amerykanów jacy to oni są głupi. Jednak jeśli ktoś porównałby poziom seriali kręconych w Pl a w USA to uznałby nas za debili. Odpowiedz Link Zgłoś
mufka51 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:18 marghe_72 napisała: > Czepiam się? Ależ skąd.Święta prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
asia_i_p Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 22:22 Obejrzałam kawałek, bo zapowiadali realistyczne i prawdziwe dialogi (recenzja z Wyborczej). Chyba bardziej realistyczne są w "Śnie srebrnym Salomei". Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 03.03.10, 23:57 dlaczego ja myślalam, że to będzie na podstawie ksiązek Szwai ? nawet sie specjalnie poświęciłam i je przeczytałam. Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:38 > dlaczego ja myślalam, że to będzie na podstawie ksiązek Szwai ? U Szwai były dziewce mało używane, a nie szalone. Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 15:56 ale w jakiejś rozmowie w tv Szwaja się wypowiadała, że bedzie serial na podstawie wlasnie tej serii o dziewicach. A moze wiesz coś na ten temat ? Odpowiedz Link Zgłoś
syriana Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:17 coś co się tak nazywa nie może być dobre polskie seriale dla mnie nie istnieją, za to tacy "Mad Men" to pychota dla oczu Odpowiedz Link Zgłoś
bweiher Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:27 Oglądałam. Dziękuję,nigdy więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
deodyma Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:38 > I kto odpowiada za muzykę w tym serialu? Moje uszy do dzis jeszcze > do siebie nie doszły uszy uszami, ale muzyka jest po prostu beznadziejna. Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:46 deodyma napisała: > uszy uszami, ale muzyka jest po prostu beznadziejna. Toć właśnie dlatego moje uszy cierpią Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:43 Ja w ogóle poświęciłam parę minut na zastanawianie się dlaczego to się nazywa klubem dziewic. Tam chyba żadna dziewicą nie była? (nie wiem, bo nie oglądałam ale widziałam je w DDTvn w jakiś weekend i raczej zapowiadało się na klub "wyzwolonych" zaliczających... Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:37 "Szalona dziewica" to nazwa drinku Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:52 angazetka napisała: > "Szalona dziewica" to nazwa drinku Dzięki! ...to już wiem dlaczegom nie oświecona...bo ani nie dziewica, ani drinków nie pijam Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:57 A ja obejrzę,jak nie zapomnę. Odpowiedz Link Zgłoś
tiuia Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 09:58 Tak, muzyka utkwiła mi w pamięci. Jako bardzo męcząca;P Pierwszy odcinek słaby... Raczej nie będę tego oglądać. O wiele bardziej podobało mi się 'Teraz albo nigdy'. Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 10:09 ja tez obejrzałam kawałek... Żenada jak cholera! Dereszowska zachowująca się jak wamp. Przybylska zachowująca się jak kretynka... i pan Poniedziałek... Mocno nie wiarygodny jako heteryk Odpowiedz Link Zgłoś
justiniano Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 11:47 No jak dla mnie żenada - tak denny serial...pierwszy i ostatni raz oglądałam! Odpowiedz Link Zgłoś
laminja Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 12:50 wytrzymałam do pierwszej przerwy reklamowej. Beznadzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
emilly4 Usta usta. 04.03.10, 12:53 KSD widzialam juz dwa odcinki, moooooze byyyyc. Widzialam tez drugi odcinek serialu "Usta Usta", tutaj juz inni aktorzy(bez Dereszowskiej ) i wyzszy poziom- fajny do posmiania sie Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantka34 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 13:56 tvn juz od dawna schodzi na psy. Odpowiedz Link Zgłoś
fjefjurka71 Re: terminy tych seriali 04.03.10, 15:34 A może mi któraś z Was napisać w jakie dni o jakich godzinach lecą te seriale?KSD i Usta Usta?Bo przegapiłam Odpowiedz Link Zgłoś
semijo Re: terminy tych seriali 04.03.10, 16:43 Trochę przesadzacie , aż tak źłe nie było. Tylko muzyka trochę za agresywna. Jak na polski serial całkiem poprawnie sklecony, dialogi obiecujace, myślę że serial ma potencjał. Wiadomo mistrzostwo świata to nie jest, taka bajeczka przed snem Odpowiedz Link Zgłoś
krokre A ja nie obejrzałam 04.03.10, 17:09 Dereszowska nie lubie jej reszta aktorów tym filmie tez mało imponująca. Widzę że nic nie straciłam - dzięki dziewczyny Odpowiedz Link Zgłoś
joanna35 Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 04.03.10, 17:16 Po obejrzeniu zwiastunów nasunęło mi się porównanie do "Lejdis", a że dawno nie widziałam głupszego filmu to KSD sobie podarowałam. Odpowiedz Link Zgłoś
aurita Re: Się skusiłam i obejrzałam Klub Szalonych Dzie 05.03.10, 13:44 Lejdis to byl super film przy KSD... Odpowiedz Link Zgłoś