Dodaj do ulubionych

Podtopienia

17.05.10, 13:15
Dziewczyny, niektóre z Was pewnie mieszkają w tych zagrożonych
terenach. Jak sobie radzicie? Bo jak oglądam i słucham to mnie to
przeraża.
Obserwuj wątek
    • truscaveczka Re: Podtopienia 17.05.10, 13:30
      Zaleta mieszkania na 4 piętrze big_grin Ale u nas rzeka już powyżej
      alarmowego, a nad rzeką mieszka wujek męża uncertain
      • mewa000 Re: Podtopienia 17.05.10, 14:00
        U nas rano wszystko było zalane, miasto nadal jest. W piwnicy cały czas przybywa
        mi wody, zaraz pieca nie będzie widać (węgiel już zatopiony). Oby było już
        spokojniej
    • e.mama.s Beskid ślaski 17.05.10, 13:59
      Mieszkam na szczęście na górce i nie zalao mi nawet piwnicy ale to
      co się dzieje na dole przeraża. znajomi zalani, pompy pracują caly
      czas i nie dają rady więc przestali pompować. Droga na Żywiec
      nieprzejezdna, tam gdzie robią obwodnicę jest wielkie rozlewisko.
      Trasa do katowic nieprzejezdna, w stronę Cieszyna też powódz.
      Zamkniętych kilkanaście ulic w mieście. Po północy musialam
      przestawiać auto bo przez ogród lała się rzeka. Nigdy jak żyję nie
      było u nas takich opadów-ściana wody. Soła wylala wszystkie wsie
      okoliczne podtopione, ta w ktorej pracuję też.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka