kub-ma 17.05.10, 13:15 Dziewczyny, niektóre z Was pewnie mieszkają w tych zagrożonych terenach. Jak sobie radzicie? Bo jak oglądam i słucham to mnie to przeraża. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
truscaveczka Re: Podtopienia 17.05.10, 13:30 Zaleta mieszkania na 4 piętrze Ale u nas rzeka już powyżej alarmowego, a nad rzeką mieszka wujek męża Odpowiedz Link Zgłoś
mewa000 Re: Podtopienia 17.05.10, 14:00 U nas rano wszystko było zalane, miasto nadal jest. W piwnicy cały czas przybywa mi wody, zaraz pieca nie będzie widać (węgiel już zatopiony). Oby było już spokojniej Odpowiedz Link Zgłoś
e.mama.s Beskid ślaski 17.05.10, 13:59 Mieszkam na szczęście na górce i nie zalao mi nawet piwnicy ale to co się dzieje na dole przeraża. znajomi zalani, pompy pracują caly czas i nie dają rady więc przestali pompować. Droga na Żywiec nieprzejezdna, tam gdzie robią obwodnicę jest wielkie rozlewisko. Trasa do katowic nieprzejezdna, w stronę Cieszyna też powódz. Zamkniętych kilkanaście ulic w mieście. Po północy musialam przestawiać auto bo przez ogród lała się rzeka. Nigdy jak żyję nie było u nas takich opadów-ściana wody. Soła wylala wszystkie wsie okoliczne podtopione, ta w ktorej pracuję też. Odpowiedz Link Zgłoś