imasumak
04.08.10, 14:23
Miało
miejsce zbezczeszczenia krzyża. (...) W mojej ocenie jest możliwe popełnienie
przestępstwa przez tzw. obrońców krzyża - powiedział Palikot w czasie
konferencji prasowej. Poseł PO złożył zawiadomienie do prokuratury o
popełnieniu przestępstwa.
Jak myślicie, wniosek zostanie oddalony?