sueellen
20.04.14, 19:11
Dla mnie największym problemem są opakowania. Cięzko kupić 3-4 rzodkiwki (właściwie to niemożliwe) - trzeba kupić cały pęczek aby zużyć 2-3 do twarożku i co dalej? Codziennie jeść te rzodkiewki?
Niemal nie ma jogurtów w małych opakowaniach. Albo duże, albo conajmniej sześciopak. W supermarketach najczęściej wszystko jest w wielopakach, nie da się kupować "po troszku", a male sklepy są dużo gorzej zaopatrzone, jest mniejszy wybór i w dodatku jest drożej. Ciężko nie wyrzucać jedzenia.