Dodaj do ulubionych

Ałć, powinno boleć

09.07.16, 16:55
To by było na tyle
www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/09/obama-slammed-polish-democracy-on-friday-heres-how-polish-tv-proved-him-right/?tid=sm_tw
Głupi i źli Amerykanie, głupi i źli europejczycy, głupi i zły wszechświat. Polska potengom jezd i bazda.
Obserwuj wątek
    • sumire Re: Ałć, powinno boleć 09.07.16, 16:59
      1. To wszystko Tusk,
      2. Jakim prawem sie wtroncajo w sprawy suwerena,
      3. Na pewno źle przetłumaczyli,
      4. Wielka Polska Narodowa poradzi sobie bez nich.
    • monka_konert Re: Ałć, powinno boleć 09.07.16, 17:03
      Oficjalny fragment tekstu przemówienia Baracka Obamy na stronach służby prasowej Białego Domu:

      ?And it's in that spirit that I expressed to President Duda our concerns over certain actions and the impasse around the Poland?s Constitutional Tribunal. I insisted that we are very respectful of Poland's sovereignty, and I recognize that Parliament is working on legislation to take some important steps, but more work needs to be done. And as your friend and ally, we've urged all parties to work together to sustain Poland?s democratic institutions. That?s what make us democracies
      • milkymilk Re: Ałć, powinno boleć 09.07.16, 17:11
        Read it, think about it and then write about it. Nie rozumiesz? Jeszcze raz. I nie jedną stronę, a 20.
    • anorektycznazdzira Re: Ałć, powinno boleć 09.07.16, 18:57
      1. wszystko to jest wina Tuska
      2. a za Peło było jeszcze gorzej
      3. gdyby opozycja nie kablowała, to by się Amerykańcy nie skapowali
      4. Obama wyraził zachwyt polską demokracją, rozwojem i praworządnością

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka