Dodaj do ulubionych

Wykrywacz książek

18.12.18, 21:41
Szukałam dziś długo pewnej książki, przetrząsnęłam wiele półek, wiem, że mam. A nie ma, tzn. nie mogę znaleźć.
I przydałby mi się wykrywacz książek, coś jakby pilot do auta, klikam i książka na półce się podświetla i robi ciche "pipip" big_grin
Wynalazek mam opatentować, czy jest już coś takiego? wink
Obserwuj wątek
    • morekac Re: Wykrywacz książek 19.12.18, 00:04
      Pewnie trzeba byłoby zaczipować i wyposażyć w alarm każdą książkę i gdzieś ją wpisać. Potem tylko wpisujesz tytuł i ci wyje ...

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
    • stwory_z_mchu Re: Wykrywacz książek 19.12.18, 17:00
      Jeszcze dołóż moduł, który wyświetla, komu pożyczyłam jakąś książkę. Albo lepiej, żeby ta książka za nim latała i smęciła: "oddaj mnie, oddaj mnie!"

--
      Aby zrozumieć rekurencję należy najpierw zrozumieć rekurencję.
    • kina1 Re: Wykrywacz książek 19.12.18, 17:06
      Mamablue, byłaby to super opcja. A wiecie, że jest taka opcja z portfelem? Kupiłam mężowi na gwiazdkę i myślę, że to będzie hit. On ma jakiś malutki czip i w razie kradzieży możesz w aplikacji namierzyć gdzie jest. Poza tym można na niego zadzwonić. Mam nadzieję, że nie okaże się jakimś bublem za kupę kasy
    • mama-ola Re: Wykrywacz książek 19.12.18, 17:33
      Tez mi się marzy taka możliwość jaką miała Hermiona Granger w filmie. Machnela różdżką i książki fruwaly gdzie trzeba. Z półki i na półkę.
      U mnie zadziałała jedna rzecz: ułożenie książek alfabetycznie autorami. Trzy dni kiedyś na to straciłam w wakacje, ale było warto. Tylko potem trzeba mieć dyscyplinę i odkładać na miejsce, a u nas z tym różnie. Trzeba będzie za jakiś czas trzydniówkę powtórzyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka