Dodaj do ulubionych

Planeta singli 3

16.02.19, 14:41
Polecacie?
Obserwuj wątek
    • nomos Re: Planeta singli 3 16.02.19, 15:03
      Wczoraj była córka 15-letnia i twierdzi, ze nudne. A jest wyjątkowo wytrzymała, jesli chodzi o tego typu kino
      • 3-mamuska Re: Planeta singli 3 16.02.19, 17:53
        nomos napisała:

        > Wczoraj była córka 15-letnia i twierdzi, ze nudne. A jest wyjątkowo wytrzymała,
        > jesli chodzi o tego typu kino

        Bo to nie kino dla ludzi w tym wieku.
        Maja inny wyobrażenia i inne rzeczy ich rajcują.
        • nomos Re: Planeta singli 3 16.02.19, 18:41
          Chyba masz rację, bo rozmawiałam niedawno z teściem i jemu się podobało. Wyraził podobną opinię: to nie film dla nastolatków
    • pani_tau Re: Planeta singli 3 16.02.19, 16:43
      Nie byłam jeszcze. Za to doświadczyłam dziwnej (?) rzeczy z Planetą Singli 1. W kinie byłam zachwycona a gdy drugi raz obejrzałam w tv to w ogóle mnie nie ruszyło. Znaczy -faktycznie produkt jednorazowy smile
      • 3-mamuska Re: Planeta singli 3 16.02.19, 17:54
        Ja była i się uśmiałam było kilka smutnych momentów. Wiadomo ze to żadne ambitne kino.
    • nangaparbat3 Re: Planeta singli 3 16.02.19, 18:53
      "Polecam" to by mi przez usta nie przeszło.
      Ale Stenka cudowna, Linda uroczy, parę razy bardzo się ubawiłam.
      No i suknia ślubna bohaterki zupełnie podobna do sukienki mojej córki, tylko córka miała krótką i bez skrzydełek.
    • nangaparbat3 Re: Planeta singli 3 16.02.19, 18:54
      A tak przy okazji - wiecie coś o rezyserze?
    • kosmos_pierzasty Re: Planeta singli 3 16.02.19, 19:33
      Wg mnie ok. Można się przejść.
      • alina460 Re: Planeta singli 3 20.02.19, 22:12
        Porażka totalna. Idiotyczna słodko-gorzka komedyjka. Dość przaśna. Nie polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka