nomos Re: Planeta singli 3 16.02.19, 15:03 Wczoraj była córka 15-letnia i twierdzi, ze nudne. A jest wyjątkowo wytrzymała, jesli chodzi o tego typu kino Odpowiedz Link Zgłoś
3-mamuska Re: Planeta singli 3 16.02.19, 17:53 nomos napisała: > Wczoraj była córka 15-letnia i twierdzi, ze nudne. A jest wyjątkowo wytrzymała, > jesli chodzi o tego typu kino Bo to nie kino dla ludzi w tym wieku. Maja inny wyobrażenia i inne rzeczy ich rajcują. Odpowiedz Link Zgłoś
nomos Re: Planeta singli 3 16.02.19, 18:41 Chyba masz rację, bo rozmawiałam niedawno z teściem i jemu się podobało. Wyraził podobną opinię: to nie film dla nastolatków Odpowiedz Link Zgłoś
pani_tau Re: Planeta singli 3 16.02.19, 16:43 Nie byłam jeszcze. Za to doświadczyłam dziwnej (?) rzeczy z Planetą Singli 1. W kinie byłam zachwycona a gdy drugi raz obejrzałam w tv to w ogóle mnie nie ruszyło. Znaczy -faktycznie produkt jednorazowy Odpowiedz Link Zgłoś
3-mamuska Re: Planeta singli 3 16.02.19, 17:54 Ja była i się uśmiałam było kilka smutnych momentów. Wiadomo ze to żadne ambitne kino. Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Planeta singli 3 16.02.19, 18:53 "Polecam" to by mi przez usta nie przeszło. Ale Stenka cudowna, Linda uroczy, parę razy bardzo się ubawiłam. No i suknia ślubna bohaterki zupełnie podobna do sukienki mojej córki, tylko córka miała krótką i bez skrzydełek. Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Planeta singli 3 16.02.19, 18:54 A tak przy okazji - wiecie coś o rezyserze? Odpowiedz Link Zgłoś
kosmos_pierzasty Re: Planeta singli 3 16.02.19, 19:33 Wg mnie ok. Można się przejść. Odpowiedz Link Zgłoś
alina460 Re: Planeta singli 3 20.02.19, 22:12 Porażka totalna. Idiotyczna słodko-gorzka komedyjka. Dość przaśna. Nie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś