Dodaj do ulubionych

To ja jutro

14.10.19, 17:54

O godzinie 9.00 kończę stare życie a zaczynam nowe...albo zostnie jeszcze bez zmian...trzymajcie proszę żebym się nie posypała z nerwów....😔
Obserwuj wątek
    • gama2003 Re: To ja jutro 14.10.19, 17:58
      Trzymam.
      Najbardziej za to, żeby to nowe było nieporównywalnie lepsze.
    • bazia8 Re: To ja jutro 14.10.19, 17:58
      A ile masz jeszcze żyć w zapasie?
      Trzymam kciuki!!!
    • anika772 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:07
      Będę trzymać kciuki. A co się u Ciebie dzieje?
      • beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:26
        Zostaję starą singielką...po przejsciach uncertain
        czyt. rozwód
        • agrypina6 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:28
          Trzymaj się. Będzie lepiej. A ile masz lat?
          • beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:34
            agrypina6 napisała:

            A ile masz lat?

            a w uj.... sad
            • agrypina6 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:40
              W każdym wieku można się zakochać.
              • beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:52
                A JA NAWET nie wiem czy chcę się zakochiwać...nawet na to czasu nie mam...drwala mi trza...coby czasami pociupał trochę drewienek...i...ten tego ...tongue_out
            • rozalia_olaboga Re: To ja jutro 14.10.19, 18:44
              Czyli poczucie humoru dopisuje, tak trzymać wink
              Trzymam kciuki za rozwód i za nowe zycie!
        • anika772 Re: To ja jutro 15.10.19, 07:01
          Tak myślałam. Trzymaj się💪
    • tojamarusia Re: To ja jutro 14.10.19, 19:15
      Która to rozprawa?
      • beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 19:20
        pierwsza.
        • karme-lowa Re: To ja jutro 14.10.19, 19:22
          Trzymam kciuki! I tak jesteś cholernie dzielna!
          • beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 19:25
            smile
    • fornita111 Re: To ja jutro 14.10.19, 19:27
      Bedzie dobrze, bedzie lepiej niz jest. "Niech zyje wolnosc, wolnosc i swoboda" wink
    • la_mujer75 Re: To ja jutro 14.10.19, 19:38
      Wszystkiego Naj..Naj...Naj.. smile smile smile
    • ruscello Re: To ja jutro 14.10.19, 19:48
      Trzymam kciuki, będzie już tylko lepiej!
    • bei Re: To ja jutro 14.10.19, 22:52
      Trzymam kciuki, i Ciebie za rękę. Nowa druga do lepszego, szczęśliwszego, radosnego- to już jutro 😻
    • mid.week Re: To ja jutro 14.10.19, 22:57
      Będzie dobrze, to tylko chwila a potem zycie po prostu sie toczy dalej. Ja bylam wrecz zaskoczona, ze jak to tak, takie wydarzenie a w sumie nic sie nie zmieniło.
    • iwles Re: To ja jutro 14.10.19, 23:00
      Trzymam, trzymam.
      Powiem szczerze, ze troche w szoku jestem. Nigdy jakos nie zauwazylam, zebys skarżyla sie, ze cos sie dzieje, ze jest ci ciezko.
      Wobec tego, niech nowe bedzie lepszym starego ☺
      • beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:27
        A wspominałam kiedyś w tasiemcu pt. Która godzina...niestety nie pamiętam w którym odcinku..😉
    • eliszka25 Re: To ja jutro 15.10.19, 07:08
      Trzymam! Będzie lepiej, zobaczysz.
      • aqua48 Re: To ja jutro 15.10.19, 07:58
        Trzymam kciuki, odetchnij mocno, popraw koronę i do przodu! Życie jest piękne, zwłaszcza to przed nami.
    • beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 12:38
      Dziękuję Wam wszystkim bardzo za wsparcie...dobre fliudy chyba dotarły....jestem singielką z jego winy..
      • aqua48 Re: To ja jutro 15.10.19, 12:52
        Gratulacje!
      • sowka.szara Re: To ja jutro 15.10.19, 12:57
        beata985 napisała:

        > Dziękuję Wam wszystkim bardzo za wsparcie...dobre fliudy chyba dotarły....jeste
        > m singielką z jego winy..
        >

        Na pierwszej rozprawie? Gratulacje, chociaż nieźle musiał nawywijać więc pewnie swoje przeszłaś.
        Gratuluję wolności smile
        • beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:09
          Na pierwszej 😊
          No nawywijal...Nie powiem....przez rok w miarę się uspokoiłam Ale dzisiaj znowu stres powrócił...moze emocje bardziej...W głowie mi się kręci po tym wszystkim...
          • anika772 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:13
            Musisz to uczcić😁
            • beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:26
              No koniecznie...przydałoby mi się...niestety życie toczy się dalej...czyt. brak czasu... Ale pomyślę..jakiś prezent? Impreza?🤔
              • karme-lowa Re: To ja jutro 15.10.19, 13:37
                Beata - gratuluję!
              • aqua48 Re: To ja jutro 15.10.19, 14:35
                beata985 napisała:

                > pomyślę..jakiś prezent? Impreza?🤔

                Kosmetyczka? Spa? Nowa fryzura? Coś tylko dla Ciebie.

              • agua_de_coco Re: To ja jutro 15.10.19, 14:43
                Gratulacje! Jakąś przyjemność sobie koniecznie spraw smile
              • gama2003 Re: To ja jutro 15.10.19, 16:01
                Prezent obowiązkowo ! I to natychmiast.
                Impreza jak odpoczniesz !
      • mama-ola Re: To ja jutro 15.10.19, 14:18
        beata985 napisała:

        > jestem singielką z jego winy..

        Kup sobie coś albo idź do kina smile Świętuj.
      • eliszka25 Re: To ja jutro 15.10.19, 15:07
        Gratulacje! Współczuję stresu, ale najważniejsze, że dobrze się skończyło. Koniecznie zafunduj sobie coś miłego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka