beata985 14.10.19, 17:54 O godzinie 9.00 kończę stare życie a zaczynam nowe...albo zostnie jeszcze bez zmian...trzymajcie proszę żebym się nie posypała z nerwów....😔 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gama2003 Re: To ja jutro 14.10.19, 17:58 Trzymam. Najbardziej za to, żeby to nowe było nieporównywalnie lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
bazia8 Re: To ja jutro 14.10.19, 17:58 A ile masz jeszcze żyć w zapasie? Trzymam kciuki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:07 Będę trzymać kciuki. A co się u Ciebie dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:26 Zostaję starą singielką...po przejsciach czyt. rozwód Odpowiedz Link Zgłoś
agrypina6 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:28 Trzymaj się. Będzie lepiej. A ile masz lat? Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:34 agrypina6 napisała: A ile masz lat? a w uj.... Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 14.10.19, 18:52 A JA NAWET nie wiem czy chcę się zakochiwać...nawet na to czasu nie mam...drwala mi trza...coby czasami pociupał trochę drewienek...i...ten tego ... Odpowiedz Link Zgłoś
rozalia_olaboga Re: To ja jutro 14.10.19, 18:44 Czyli poczucie humoru dopisuje, tak trzymać Trzymam kciuki za rozwód i za nowe zycie! Odpowiedz Link Zgłoś
karme-lowa Re: To ja jutro 14.10.19, 19:22 Trzymam kciuki! I tak jesteś cholernie dzielna! Odpowiedz Link Zgłoś
fornita111 Re: To ja jutro 14.10.19, 19:27 Bedzie dobrze, bedzie lepiej niz jest. "Niech zyje wolnosc, wolnosc i swoboda" Odpowiedz Link Zgłoś
ruscello Re: To ja jutro 14.10.19, 19:48 Trzymam kciuki, będzie już tylko lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
bei Re: To ja jutro 14.10.19, 22:52 Trzymam kciuki, i Ciebie za rękę. Nowa druga do lepszego, szczęśliwszego, radosnego- to już jutro 😻 Odpowiedz Link Zgłoś
mid.week Re: To ja jutro 14.10.19, 22:57 Będzie dobrze, to tylko chwila a potem zycie po prostu sie toczy dalej. Ja bylam wrecz zaskoczona, ze jak to tak, takie wydarzenie a w sumie nic sie nie zmieniło. Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: To ja jutro 14.10.19, 23:00 Trzymam, trzymam. Powiem szczerze, ze troche w szoku jestem. Nigdy jakos nie zauwazylam, zebys skarżyla sie, ze cos sie dzieje, ze jest ci ciezko. Wobec tego, niech nowe bedzie lepszym starego ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:27 A wspominałam kiedyś w tasiemcu pt. Która godzina...niestety nie pamiętam w którym odcinku..😉 Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: To ja jutro 15.10.19, 07:58 Trzymam kciuki, odetchnij mocno, popraw koronę i do przodu! Życie jest piękne, zwłaszcza to przed nami. Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 12:38 Dziękuję Wam wszystkim bardzo za wsparcie...dobre fliudy chyba dotarły....jestem singielką z jego winy.. Odpowiedz Link Zgłoś
sowka.szara Re: To ja jutro 15.10.19, 12:57 beata985 napisała: > Dziękuję Wam wszystkim bardzo za wsparcie...dobre fliudy chyba dotarły....jeste > m singielką z jego winy.. > Na pierwszej rozprawie? Gratulacje, chociaż nieźle musiał nawywijać więc pewnie swoje przeszłaś. Gratuluję wolności Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:09 Na pierwszej 😊 No nawywijal...Nie powiem....przez rok w miarę się uspokoiłam Ale dzisiaj znowu stres powrócił...moze emocje bardziej...W głowie mi się kręci po tym wszystkim... Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: To ja jutro 15.10.19, 13:26 No koniecznie...przydałoby mi się...niestety życie toczy się dalej...czyt. brak czasu... Ale pomyślę..jakiś prezent? Impreza?🤔 Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: To ja jutro 15.10.19, 14:35 beata985 napisała: > pomyślę..jakiś prezent? Impreza?🤔 Kosmetyczka? Spa? Nowa fryzura? Coś tylko dla Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
agua_de_coco Re: To ja jutro 15.10.19, 14:43 Gratulacje! Jakąś przyjemność sobie koniecznie spraw Odpowiedz Link Zgłoś
gama2003 Re: To ja jutro 15.10.19, 16:01 Prezent obowiązkowo ! I to natychmiast. Impreza jak odpoczniesz ! Odpowiedz Link Zgłoś
mama-ola Re: To ja jutro 15.10.19, 14:18 beata985 napisała: > jestem singielką z jego winy.. Kup sobie coś albo idź do kina Świętuj. Odpowiedz Link Zgłoś
eliszka25 Re: To ja jutro 15.10.19, 15:07 Gratulacje! Współczuję stresu, ale najważniejsze, że dobrze się skończyło. Koniecznie zafunduj sobie coś miłego! Odpowiedz Link Zgłoś