Dodaj do ulubionych

Voucher na pobyt Sudety

29.01.20, 10:17
Do M zadzwonil telemarketer z ofertą vouchera dla 2 os warunek spotkanie godzinne i potem propagowanie hotelu wsrod znajomych.
Ja osobiscie rozlaczam polaczenie po kilku sekundach ale M wysluchal i zgodzil sie przyjac ten bon do odbioru w jakims hotelu.
Nir odebral w terminie, facet dzwoni ze by jednak odebral bo to naprawde warto, M mowi ze pewnie sciema.Gosc zarzeka sie ze nie tylko to 1h spotkanie trzeba przejsc.😁 Mialysle takie telefony?
Obserwuj wątek
    • 45rtg Re: Voucher na pobyt Sudety 29.01.20, 10:29
      magdzialena78 napisał:

> Do M zadzwonil telemarketer z ofertą vouchera dla 2 os warunek spotkanie godzin
      > ne i potem propagowanie hotelu wsrod znajomych.

> przejsc.😁 Mialysle takie telefony?

A ktoś nie miał?
    • feliz_madre Re: Voucher na pobyt Sudety 29.01.20, 11:30
      magdzialena78 napisał:
      >Mialysle takie telefony?

Miałam, dość często dzwonią, jakieś gówniane firmy, które przehadlowaly mój numer telefonu. Z reguły się rozłączam, czasem wysłuchuję, żeby dać telemarketerowi zarobic, ale nie korzystam. W takich sytuacjach zawsze powinna Ci się zapalić czerwona lampka - że w handlu nie ma nic za darmo, a takich firm krzaków jest na rynku multum - a to garnki, a to pościel, a to masaże, a to hotele.

Przypuszczam, że taki pobyt w hotelu, nawet jeśli jest za darmo, to na miejscu okaże się, że obowiązkowo płatne są np. posiłki w szalonej cenie, albo jesteście zobligowani do wzięcia udziału w spotkaniu handlowym, na którym przez 3 godziny będą wam nawijać makaron na uszy, albo jakiś inny haczyk.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka