Dodaj do ulubionych

IF,a co z piciem?

11.02.20, 14:49
Od jakiegos czasu jestem na diecie IF i idzie calkiem niezle-waga spada, czuje sie dobrze i wszystko gra.
Ale mam problem z piciem. Sama woda mi nie wchodzi sad
Wiem,ze mozna pic ziolowe herbatki,ale tu pytanie czy np. herbata zielona z ananasem (w skladzie nie ma dodanego cukru) czy herbata lipowa z 20% owocow maliny (tez nie dosladzana) moga byc pite w czasie tych 16h przerwy? A co z woda do ktorej doda sie plasterki cytryny, ogorka czy miety?
Ps. w obu wypadkach pije tylko napar-nie zjadam tych plywajacych malin czy cytryny smile
Obserwuj wątek
    • snakelilith Re: IF,a co z piciem? 11.02.20, 14:57
      Napoje nie powinny zawierać cukru, a ten znajdują się też w owocach, więc o ile zielona herbata z ananasem aromatyzowna jest pewnie szcztucznymi aromatami (ale trzeba sprawdzić), to 20% owoców maliny to może być już problemem, choć nie tak ogromnym, ale zawsze. Mięta, ogórek są bezpieczne, a cytryna zależy do ilości soku, w sumie plasterk do aromatyzowania może być, ale nie piłabym tego na okrągło.

--
      http://s19.rimg.info/465add77b59cebdc25f7ad6c03cc2f4a.gif
    • chicarica Re: IF,a co z piciem? 11.02.20, 15:48
      Kawa z odrobiną mleka migdałowego jest ok, ale już napoje słodzone słodzikiem jak się okazuje nie, bo powodują odpowiedź insulinową.
      Jeśli woda, to z cytryną będzie ok, ale podejrzewam że maliny już trochę mogą robić różnicy. A herbatki malinowe czy inne owocowe nie dadzą rady? Przywiozłam sobie ostatnio z Polski takie coś co się nazywa Intensitea, daje całkiem konkretny smak z 1 torebki na pół litra wody.

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka