Dodaj do ulubionych

wyjazd na narty ferie...ciekawa jestem...

21.12.11, 23:12
My jedziemy z synkiem w polskie gory na narty - pierwsze nasze ferie i pierwszy raz jedziemy sami... wiec troche sie obawaiam czy bedzie ok... mimo tego ze dziecko wychowuje sama praktycznie od poczatku i radze sobie raczej dobrze:) obawy sa... ciekawa jestem jak Wy samotni ojcowie planujecie ferie...? czy jezdzicie sami? jakie macie doswiadczenia? bede wdzieczna za wszelki info i wskazowki
pozdawiam
Obserwuj wątek
    • tat75 Re: wyjazd na narty ferie...ciekawa jestem... 15.01.12, 21:54
      Spokojnie, dasz sobie radę.

Też się bałem wyjazdu, w wakacje, z tym że jechałem z trójką moich księżniczek (4, 6, 8) do Turcji. Organizacyjnie wszystko ok, nie było żadnych problemów. Oczywiście ZERO czasu dla siebie, ale na to nawet nie liczyłem. Jedyna chwila wytchnienia to 2h wieczorem jak zaczynało się mini-disco :)

Najbardziej irytujące było podejście ludzi, począwszy od Okęcia. Wszędzie reakcja jakby zobaczyli ufo i ciągle powtarzające się pytania - pan sam? z trójką dzieci??? Przy odprawie paszportowej przetrzymali mnie znacznie dłużej niż innych, chyba coś sprawdzali w jakiś swoich bazach, może myśleli, że dzieci wiozę na handel, porywam albo jakiś zbok ;)
      Na miejscu jeszcze gorzej, ciągle pytania gdzie matka? W ich kulturze to w ogóle przechodzi ludzkie pojęcie, że facet może się zajmować dziećmi.

Ale w hotelu OK, plusem była duża życzliwość ludzi. Jako jedyny samotny rodzic z dziećmi rzucałem się w oczy. Niestety większość rozmów z ludźmi sprowadzała się właśnie do tego jak sobie daję radę, a ja tak bardzo chciałem sobie pogadać o czymś zupełnie innym.....

Ten wyjazd zachęcił mnie do podróżowania z dziećmi, one i ja to uwielbiamy. Poprzedni przedłużony weekend był mój więc pojechaliśmy do Krakowa. Było świetnie, chociaż Wieliczkę do dzisiaj odczuwam, bo najmłodszą cały czas nosiłem na rękach jednocześnie prowadząc średnią za rękę :)

Z nart niestety nici, bo tylko najstarsza śmiga. Chciałbym pouczyć teraz średnią, ale nie będę miał z kim zostawić najmłodszej :(

Pozdrawiam
    • krokus-zakopane Re: Krokus w Kościelisku 28.01.12, 15:22
      Polecamy pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym "krokus" w Koscielisku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: krokus-zakopane.pl.
      Obszerne pokoje, duzy teren, blisko do stoków, a przy tym dobre jedzenie. Często oferty promocyjne. W przygotowaniu pakiet rodzinny. Zapraszamy.
      • gazeta_mi_placi Re: Krokus w Kościelisku 23.02.12, 20:51
        A czemu na swojej stronie piszecie, że jest to oferta dla osób szukających spokoju i ciszy:

"To nie ośrodek, to schronienie. Jeśli chcesz uciec przed zgiełkiem miasta, jeśli potrzebujesz spokoju i ciszy – to miejsce jest dla Ciebie."

Podczas gdy reklamujecie się na stronie dla dzieci nadpobudliwych i z ADHD podkreślając, że tolerujecie krzyki?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka