14.02.20, 11:32
Prawie 12 latka chce isc z koleżanką do kina na film Zenek?
Puscilybyscie?
A moze same idziecie?😊
Obserwuj wątek
    • mona-taran Re: Zenek 14.02.20, 12:13
      Nie puściłbym, sama też się nie wybieram. Ale jestem ciekawa motywacji, bo to chyba nie są klimaty przeciętnej 12to latki?
    • purchawka2017 Re: Zenek 14.02.20, 13:41
      Wybieram się z dzieckiem ( lat 15) . Nie , nie jesteśmy fankami Zenka, wprost przeciwnie.
      Widziałam zajawkę filmu i chcę go zobaczyć - przezyć jeszcze raz przaśne czasy przełomu lat 80/90, zobaczyć te plerezy, te stylówy, te wiejskie remizy.
      • rosabell Re: Zenek 14.02.20, 21:40
        O dokladnie to! Tez chetnie obejrze tylko po to, zeby sie przeniesc w czasie do tamtych lat. Poza tym lubie tego aktora- Krzysztof Czeczot- ma w sobie jakas magiczna charyzme.
      • laaisa Re: Zenek 14.02.20, 13:53
        Syn również. Jest to wyjście w ramach zajęć, z nauczycielami. Na premierze była mocna reprezentacja urzędników. Nie wiem czy dobrowolnie czy nie. Byli.
          • saszanasza Re: Zenek 14.02.20, 15:45
            laaisa napisała:

> Dzieciaki chcą. Było głosowanie. Niech więc idzie.

A nie mogły głosować pomiędzy Dr Dolittle (ktorego szczerze polecam) a Gwiezdnymi wojnami czy czymkolwiek innym?🤔

--
            Gdy tysiąc ludzi przez miesiąc wierzy w jakąś zmyśloną opowieść, jest to fake news. Gdy miliard ludzi wierzy w nią przez tysiąc lat, jest to religia ...Y.N.Harari
        • saszanasza Re: Zenek 14.02.20, 15:43
          lauren6 napisała:

> Szkoła idzie na Zenka? 🤯
          >
          > Czemu nie na jakiś dobry, oskarowy film?

Tez sie zastanawiam jak to możliwe. Ja jako rodzic nie wyraziłabym zgody na takie wyjście. Już każdy inny film byłby lepszy.
          BTW „swojej” klasie i „rownoległej” wymyśliłam wyjście do Capitolu na Friends. REWELACJA! Dzieciaki 12 latki (w większości nielubiące teatru) maga zadowolone. Także polecam zamiast zenka😬

--
          Gdy tysiąc ludzi przez miesiąc wierzy w jakąś zmyśloną opowieść, jest to fake news. Gdy miliard ludzi wierzy w nią przez tysiąc lat, jest to religia ...Y.N.Harari
          • grey_delphinum Re: Zenek 14.02.20, 17:29
            Zycie nie przestaje mnie zaskakiwać- szkolne wyjscie na "Zenka" po prostu nie miesci mi się w głowie. Ale z drugiej strony - na "Smolensk" tez szkoly chodzily, więc może nie powinnam byc az tak zdziwiona...
            Moj syn byl z klasą na "Jojo Rabbit", ale najwyraźniej jego wychowawczyni nie potrafi wybrać z repertuaru naprawdę wartosciowej pozycji 😉
            • riki_i Re: Zenek 14.02.20, 17:35
              grey_delphinum napisał(a):

> Zycie nie przestaje mnie zaskakiwać- szkolne wyjscie na "Zenka" po prostu nie m
              > iesci mi się w głowie.

A to, że w tym filmie gra Limahl (prawdziwy Limahl) mieści Ci sie w głowie?
                    • riki_i Re: Zenek 14.02.20, 20:35
                      O co ci chodzi??? Był notowany na szczytach list przebojów na całym świecie, od USA po Australię i Nową Zelandię.
                      en.wikipedia.org/wiki/The_NeverEnding_Story_(song)
                      • aerra Re: Zenek 14.02.20, 23:19
                        Aha, jeden hit. I to w zasadzie tylko dlatego, że był motywem przewodnim popularnego filmu. No, gwiazda.

--
                        super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
                        <*>
                        • riki_i Re: Zenek 14.02.20, 23:30
                          Wpierw był wokalistą bardzo popularnego zespołu Kajagoogoo, a potem miał co najmniej kilka dużych hitów w karierze solowej.

Ja rozumiem, że dla ludzi poniżej 45 lat jest to postać nieznana bądź znana z jednego filmowego hitu, ale możesz mi wierzyć, że kiedyś był megagwiazdą.
                          en.wikipedia.org/wiki/Limahl
                          • aerra Re: Zenek 15.02.20, 00:01
                            Z linkowanego przez ciebie artykułu na wiki to raczej wynika, że taką bardziej lokalną gwiazdeczką, której ledwo parę utworów było szerzej znane.
                            Masz tam przecież tabelki z miejscami na listach przebojów - oprócz Neverending story, to ledwo parę się gdziekolwiek pojawiło i to na dalekich miejscach.

--
                            super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
                            <*>
                            • riki_i Re: Zenek 15.02.20, 00:16
                              Artykuł na wikipedii dotyczy jego kariery solowej - napisałem wcześniej, że miał kilka przebojów, i to się doskonale zgadza.

Wcześniej nagrał z zespołem Kajagoogoo album 'White Feathers' z bardzo dużym hitem Too Shy. Longplay był numerem 1 w Japonii, a w pierwszej dziesiątce notowań sprzedaży w Anglii, Szwecji i Niemczech. Zaistniał na całym świecie, włącznie z USA.

Znacząca kariera Limahla była krótka, ale bardzo intensywna. To był po prostu szał. Pamiętam młodzieńców na ulicy, którzy chodzili z fryzurą "na Limahla" , czyli taką jak ma tutaj. Dla ludzi z pokolenia Zenka Martyniuka czyli m.in. mnie, jest to ktoś.
                            • tojamarusia Re: Zenek 15.02.20, 07:07
                              Ale riki ma rację. Limahl swego czasu był wielką gwiazdą, na równi z modern talking, kim wilde, samantą fox, sandrą i wieloma innymi. Fryzura na limahla była bardzo modna, wielu wykonawców z tamtych czasów ją nosiło.

--
                              https://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
                              • aerra Re: Zenek 16.02.20, 22:03
                                tojamarusia: Modern Talking były gwiazdami przez lata, a nie dwa sezony, to jak porównanie dużego Fiata z Garbusem tongue_out

--
                                <*>
                      • saszanasza Re: Zenek 14.02.20, 23:36
                        riki_i napisał:

> O co ci chodzi??? Był notowany na szczytach list przebojów na całym świecie, od
                        > USA po Australię i Nową Zelandię.
                        > en.wikipedia.org/wiki/The_NeverEnding_Story_(song)

Ja w latach 80 w życiu o zadnym zenku nie słyszałam, za to słyszałam o Dzemie, o Pink Floyd, o Perfekcie o Quinie itd itd...no, ale co kto lubi

--
                        • riki_i Re: Zenek 14.02.20, 23:51
                          Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Jakim Zenku????? Mowa jest o Limahlu. To jest Anglik, z Londynu (nie Lądka-Zdroju).
                            • mmoni Re: Zenek 15.02.20, 11:44
                              LImahl to jest akurat z prowincjonalnego Lancashire smile Poza tym znaj proporcją, mociumpanie. Kajagoogoo miało pięć singli na UK Top 40, w tym wymienione przez Ciebie "Too Shy" na miejscu pierwszym i dwa albumy na UK Top 40. LImahl miał dwa single na UK Top 40 (nawet jego największy sukces Neverending Story dotarł tylko do czwartego miejsca), jego album dotarł zaledwie do 63 miejsca. W Hot 100 Billboardu Kajagoogoo i Limahl mieli po dwie piosenki (najwyżej "Too Shy" na piątym miejscu). Żeby nie być posądzoną o anglocentryczność, na LP3 Kajagoogoo miało trzy piosenki, Limahl pięć (w tym dwa no.1). To już, żeby porównywać z wykonawcami z tej samej ligi, Boy George jest większą gwiazdą (licząc razem z Culture Club 11 piosenek na LP3, 17 singli na UK Top 40, 12 na Hot 100 Billboardu)

Ale przy okazji całego tego researchu dowiedziałam się, że "Neverending Story" napisał Giorgio Moroder. Dzięki!

--
                              Nika
                        • maslova Re: Zenek 15.02.20, 11:47
                          >
                          Ja w latach 80 w życiu o zadnym zenku nie słyszałam, za to słyszałam o Dzemie, o Pink Floyd, o Perfekcie o Quinie itd itd...no, ale co kto lubi

Ale kto mówi o lubieniu? Mowa jest o popularności, sławie. Ja akurat nie przepadam ani za Limahlem, ani za Kajagoogoo, ale jak najbardziej ich piosenki były popularne, znałam je. Tak, jak i mnóstwo innych wykonawców. Nie lubię na przykład Dody, Edyty Górniak czy Zenka Martyniuka, ale nie oznacza to wcale, że nie są gwiazdami.
                      • ultimate.strike Re: Zenek 15.02.20, 02:14
                        Jakoś go tam nie zauważyłem a radia słuchałem. pamiętam Toto, oni opanowali radio, był też Roxette, Madonna, Bonnie Tyler, ale żadnego Ślimala nie kojarzę.

--
                        Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
              • taniarada Re: Zenek 14.02.20, 17:42
                riki_i napisał:

> grey_delphinum napisał(a):
                >
                > > Zycie nie przestaje mnie zaskakiwać- szkolne wyjscie na "Zenka" po prostu
                > nie m
                > > iesci mi się w głowie.
                >
                > A to, że w tym filmie gra Limahl (prawdziwy Limahl) mieści Ci sie w głowie?
                My to wiemy .Cała parafia u mnie idzie. Niezbadane są wyroki boskie, tak musiało być to takie proste.
        • manon.lescaut4 Re: Zenek 14.02.20, 17:59
          OJP! I pomyśleć, ze za moich czasów wybudziłam się na Panu Tadeuszu i Ogniem i Mieczem. Za to ledwo ledwo starsze roczniki, za to już w liceum a nie w podstawówce jak ja, dostąpili przyjemności klasowego wyjścia na Titanica.
          Niestety ale jesteśmy świadkami czasów, kiedy „dawniej” oznacza lepiej. Postęp po polsku uncertain
        • livia.kalina Re: Zenek 14.02.20, 21:41
          Tak szkoła idzie na „Zenka” jak gazeciarz ma syna.

--
          super_hetero_dyna:
          "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • morekac Re: Zenek 15.02.20, 08:55
        O tempora, o mores!
        Za moich czasów ze szkołą chadzało się na ekranizacje lektur albo chociaż filmy oscarowe.
        A teraz: na Zenka.
        I aczkolwiek nie mam nic przeciwko, że ludzie ten film oglądają, to chodzenie na nie w ramach wyjść szkolnych uważam za przegięcie. Jaki jest cel edukacyjny takiego wyjścia?
        Gdzie Ordo Juris, protestujące przeciwko demoralizacji młodzieży i goliźnie (bo jakaś na pewno jest) - tak ochoczo robili to przy okazji prowadzania klas na sztuki teatralne.

--
        -------------------------------------------------------------
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
            • ajaksiowa Re: Zenek 15.02.20, 09:29
              😂😂😂

--
              ....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,
            • morekac Re: Zenek 15.02.20, 11:03
              Bard Limahl i Bard Zenek. 😱😨😂
              Boziu, jakich czasów człowiek dożył.

--
              "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
              • sumire Re: Zenek 15.02.20, 11:09
                Prawda? Brakuje jeszcze wspomnienia o wybitnym, kształtującym gust muzyczny milionów zespole Goombay Dance Band.
      • gaskama Re: Zenek 15.02.20, 11:59
        To pokazuje, ja bardzo zróżnicowana jest polska. W Warszawie wyjście w ramach lekcji na Zenka byłoby niemożliwe. Podejrzewam, że we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie też. To wyjaśnia też, czemu tak trudno nam się dogadać, nam Polakom.

--
        "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
        • manon.lescaut4 Re: Zenek 15.02.20, 12:34
          Ale nie brakuje fanów ww i w Warszawie, przykład: dumny warszawiak Riki, który gustu muzycznego nie ma, co potwierdził nie raz, a także w tym wątku, nazywając Limahla światowa, miedzy narodowa gwiazda 🤣
          • chatgris01 Re: Zenek 15.02.20, 13:55
            Ależ Limahl (w pierwszej połowie lat 80) jak najbardziej BYŁ światową, międzynarodową gwiazdą, też to pamiętam (choć fanką nie byłam). Tyle, że to bardzo długo nie trwało, ale bardzo znany i sławny wtedy był.

--
            https://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
            • chococaffe Re: Zenek 15.02.20, 14:10
              Nikt nie kwestionuje poplarnosci Limahla w latach 80. Chodzi o ton rikiego, który o byłej gwieździe, która bierze teraz każde zlecenie pisze "PRAWDZIWY LIMAHL" był. Sorry, ale start dziad, który mówi językiem nastolatka zaczytującym się pod kołdrą Bravo zdobytym na Wolumenie (bo i na takim etapie się zatrzymał) jest .... dziwny. Śmieszny i przerażajacy zarazem.
            • manon.lescaut4 Re: Zenek 15.02.20, 14:38
              To tylko Limahl, a nie Depeche Mode 😄 Limahl był chwilowa sensacja 35 lat temu, nie dziwota, ze występuje w jakimś podrzędnym filmie z Europy Wschodniej, skoro go w nim chcą i jeszcze mu płaca.
        • morekac Re: Zenek 15.02.20, 15:40
          A na Podlasiu chcą utworzyć klasę o profili disco-polo. 😵

--
          • gaga-sie Re: Zenek 15.02.20, 22:32
            No właśnie przeczytałam, luuudzie wiadomosci.wp.pl/klasa-o-profilu-disco-polo-ruszy-w-liceum-na-podlasiu-6478901188175489a

• onewoman Re: Zenek 14.02.20, 19:55
        Przestało tak bardzo boleć.
        Czlowiek może duuzo wytrzymać.
        Ojciec mial problemy ze zdrowiem, kilka razy się widzielismy.
        Mąż sie z nim nie widział.
        Z córką jest dobrze, chociaż właśnie weszła w okres buntu😕
        Strasznie mi szkoda relacji z ojcem, ktora byla bardzo dobra, a juz nie będzie😔
        • tt-tka Re: Zenek 15.02.20, 00:52
          onewoman napisała:

> Ojciec mial problemy ze zdrowiem, kilka razy się widzielismy.
          > Mąż sie z nim nie widział.

A dzieci ? Bo ze z babcia sie widuja, to wiemy...

> Z córką jest dobrze

Psycholog tez jest tego zdania ?

> Strasznie mi szkoda relacji z ojcem, ktora byla bardzo dobra, a juz nie będzie?
          > ?

Masz watpliwosci ? uwazasz, ze jeszcze moglaby byc dobra ?

--
          Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
    • personifikacjaa Re: Zenek 14.02.20, 21:44
      a tak ogolnie to chyba cos jak "Smoleńsk"?
      ciekawe, czy do przyszłorocznego Oscara bedzie pretendował? (wiem, trudne slowo..z naszego na wasze - ubiegał sie).
      W mojej rodzinie nie znam nikogo, kto miałby ochote na taka wyprawę. Moze dlatego, że dzieci juz dorosle? i na pewno nie sluchaja Zenobiusza....tak, jak rodzice, zresztą
      • renia266 Re: Zenek 14.02.20, 22:41
        Skopiowalam swoja wypowiedz z innego watku bo nie chce mi siw dwa razy pisac to samo
        Widziałam film na jednym z pokazów przedpremierowych. I powiem tak - niezadowoleni będą słuchacze Zenka, gdyż mało tam zenkowych piosenek, generalnie film jest za ambitny dla słuchacza muzyki chodnikowej. Natomiast bardziej wysmakowani kinomani będą rozczarowani scenariuszem filmu, który od drugiej części nie spina się, a zwłaszcza słaba koncówka. Jednak ogólnie film az taki słaby nie jest jak go przedstawiano, pierwsza cześć mi się naprawdę podobała, ale na pewno nie spełni oczekiwań słuchaczy Kurskiego. Reklama tego filmu w tvp była bez sensu bo nie taki film jaki kurski oczekiwał. W ogóle disco-polo to fajny temat na ambitny film. A jeżeli chodzi o film o Zenku widziałam dużo słabszych polskich filmów...
        • personifikacjaa Re: Zenek 15.02.20, 00:56
          ależ renia....ja czytalam wcześniej twoja "skopiowaną" wypowiedź...
          Tyle ze nie bardzo wiem, o co chodzi, przytaczając ja ponownie??
          guano mnie obchodza słuchacze Zenka, mnie osobiscie zenobiusz nie obchodzi w ogóle,
          Chyba musialabym sie narabąc w 3 doopy, zeby śpiewać "oczy zielone" , znane z szatni lewandowskiego, (albo inne zenobiuszowe hiciory). No...przepraszam...ale nawet dla mojego, niezbyt wyrobionego gustu , zenek to dno dna.
          • black_halo Re: Zenek 15.02.20, 09:29
            Poważnie? Ja znam trochę znacznie gorszych wykonawców, których na dodatek wałkują ciągle w radio i TV. Taki Crazy Frog chociażby....

--
            memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
              • black_halo Re: Zenek 15.02.20, 10:12
                Nie, ale Zenek przy crazy frogu i jemu podobnej sieczce, która jest serwowana w mediach, to naprawdę artysta.

Poza tym głos ma ładny, dobre teksty, aranżacja trochę kuleje.

Naprawdę umiem docenić dobrą muzykę. Sama gram na instrumencie i często chodzę na koncerty - metalowe i do filharmonii.

--
                memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
                • chococaffe Re: Zenek 15.02.20, 10:32
                  Ja nie wnikam w indywidualne gusty i nie interesują mnie dyskusje na temat wyższości Zenka nad Boney M i odwrotnie. . Chodzi o to jak państwo za nasze pieniądze spełnia swoją misję edukacyjną (w tym muzyczną). Cóż....
                  • black_halo Re: Zenek 15.02.20, 10:41
                    Ale naprawdę Zenek nie jest taki najgorszy. Gdyby nie był discopolowcem to pewnie byś nawet popierała.

A ja uważam, że historia o Zenku może być nawet pouczająca dla dzieciarni bo zdaje się, że Zenek po pierwsze ma talent, po drugie do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą a po trzecie poszedł w kierunku jakby niekoniecznie zgodnym co się tam wtedy 30 lat temu lansowało. I to mu zaprocentowało.

Ja uważam, że to znacznie lepszy wzór dla wczesnych nastolatków niż panienki wypinające dupy i cycki na insta.

--
                    • chococaffe Re: Zenek 15.02.20, 10:57
                      Czy Twoim zdaniem publiczna telewizja i inne publiczne instytucje powinny ładowac ogromne pieniądze w "nie takie znowu najgorsze" (bo są gorsze) produkty?
                      • black_halo Re: Zenek 15.02.20, 11:33
                        W co Twoim zdaniem powinna zatem inwestować publiczna telewizja? Bo idąc tym tokiem myślenia to latami w najlepszym czasie antenowym lansowano alkoholików wszelkiej maści, jak Kotulanka i jej serialowy mąż. Kotulanka zapiła się na śmierć a Stockinger spowodował wypadek mając ponad 2 promile. I mało wtedy było głosów, żeby przestać finansować z publicznych pieniędzy ten denny serial i dwójkę alkoholików. A w polskim szoubizie nie są jedyni. To już niech lepiej Zenka promują. Naprawdę dla młodzieży dość pozytywny przykład tego gdzie można dojść własną pracą, jeśli ma się cel i marzenia.

--
                          • chococaffe Re: Zenek 15.02.20, 11:56
                            Dla ułatwienia - telewizje komercyjne maja prawo (czy nam sie to podoba czy nie) lansować najgorszy chłam o ile zgodny z prawem, z Zenkiem na czele. Jeżeli ludzie by oglądali. Telewizja publiczna nie jest telewizją komercyjną , jest finansowana przez budżet państwa i - teoretycznie- ma misję edukacyjną nie zarobkową jej celem nie powinna być oglądalność.

Inżynier Mamoń miał rację - podobają się nam rzeczy, które znamy. Dlatego trzeba wszystkim dać szanse na poznanie kultury..hmmm....ciut wyższej.
                          • black_halo Re: Zenek 15.02.20, 13:40
                            Kiedyś publiczna tv może inwestowała ale spoleczenstwo mamy coraz głupsze, nie jest to zresztą tylko Polski problem. W Belgii ostatnio w TV leciał program w którym "gwiazdy" (koleś, który wystąpił w jakimś teleturnieju, reszty nie znam) komentują głupie filmiki z youtuba. Leciało to ok. 20 w TV. Także ten.

Benefis Martyniuka to przy tym sztuka wysoka, naprawdę.

--
                              • chatgris01 Re: Zenek 15.02.20, 13:57
                                sumire napisała:

> Ale właśnie telewizja publiczna powinna walczyć ze zgłupieniem społeczeństwa.

Mam wrażenie, że rządzącym właśnie zależy na zgłupieniu społeczeństwa. I nie dotyczy to wyłącznie Polski.

--
                                https://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
                              • black_halo Re: Zenek 15.02.20, 14:02
                                Widzę. Ale to akurat nie Zenek i jego benefisy są problemem. Problem istniał na długo przed tym jak discopolo weszło na salony ale nikt wtedy nie uważał, że może powinno się wreszcie skończyć z tym kretyńskim serialem Klan, puszczaniem Mody Na Sukces itd. Wtedy było OK. Teraz nie jest bo zrobili benefis króla discopolo.

Ja widzę problem ale on jest zupełnie gdzie indziej.

--
                • malia Re: Zenek 15.02.20, 11:24
                  Głos Zenka z młodości słyszałam wczoraj, jak leciała reklama tego dzieła. Kaczkowato nosowa maniera, aż ciarki przechodzą, weź już inaczej zachwalaj, a nie że ładny głos.
                  • pani_tau Re: Zenek 15.02.20, 12:08
                    malia napisała:

> Głos Zenka z młodości słyszałam wczoraj, jak leciała reklama tego dzieła. Kaczk
                    > owato nosowa maniera, aż ciarki przechodzą, weź już inaczej zachwalaj, a nie że
                    > ładny głos.
                    Normalnie mnie wcielo gdy przeczytałam, że Zenek ma ładny głos. Przecież on skrzeczy takim dziwnym, specyficznym skrzekiem jakby śpiewał przy non stop maksymalnie rozciągniętych ustach.
                    Faktycznie kojarzy się z kaczką (może tu tkwi tajemnica sukcesu)
            • aerra Re: Zenek 16.02.20, 22:06
              O rany, boję się googlać, skoro to ma być gorsze od Zenka...

--
              <*>
          • morekac Re: Zenek 15.02.20, 11:07
            Nie przesadzaj z tym dnem dna. Są gorsze. Zwłaszcza jeśli zabierzesz się za porządną analizę tekstowo-rymową. 😀

--
    • pitupitt Re: Zenek 14.02.20, 23:57
      Boże broń!😈😈😈

--
      Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka