Dodaj do ulubionych

Rocznica ataku

09.03.20, 10:48
Fejsbuk mi przypomniał, że dokładnie rok temu miłościwie nam panujący Jarosław na konwencji w Jasionce rozpoczął frontalny atak na LGBT+. Mówił dużo o wrogich siłach, które chcą seksualizować dzieci od narodzin, niszczyć rodzinę i odbierać socjal (tak! to też my, tęczowa zaraza!).
To był fascynujący rok. Mogłam patrzeć, jak na żywo konstruuje się wroga, jak rusza machina rządowo-kościelno-medialna i jak ludzie (bo ludzie zawsze potrzebują wroga, obcego, Innego, na którego można wszystko zwalić) to łykają. Także część ematek.
Co dalej? Myślicie, że temat się wypalił i będzie nowy wróg? Kto?
Obserwuj wątek
  • lellapolella Re: Rocznica ataku 09.03.20, 11:43
   Na razie ten wystarcza, tym bardziej, że wciąż się nie poddaje, a i zgniły zachód mu sprzyja. Potem tradycyjnie kobiety, nauczyciele, lekarze, sędziowie ofkors... Z ciekawszych opcji rozważam wegan i wegetarian- raz, bo to najczęściej bezbożnicy, dwa, bo można zwalić na nich problemy gospodarcze (za łamanie przemysłu mięsnego, nabiału, futrzarskiego itd). Władza świecka i kościelna ma wspólnego wroga, można to ciągnąć długo i owocnie.Osobiście mam mnóstwo nowatorskich pomysłów na taką kampanię nienawiści, ale raczej się wstrzymam od inspirowania;-P

   --
   Możesz wygrać wyścig szczurów, ale nadal będziesz szczurem. Banksy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka