Dodaj do ulubionych

Terroryzm w Rosji

25.07.20, 13:20
Bardzo ciekawy wywiad, polecam przeczytać. Piotr Semmler widać zna się na temacie:

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/terroryzm-skad-pochodzi-najwieksze-zagrozenie-dla-rosji/r7vl3j4.amp
Powraca temat, ze ruscy sami zabili Rosjan, żeby zaatakować Czeczenię i wzmocnić obraz Putina jako silnego przywódcy w Rosji.

Nie cierpię Rosjan i Amerykanów - oba te narody wywołują terroryzm.

Po co Amerykanie mieszali w Syrii? Czy Syryjczycy maja teraz pokój po wprowadzeniu „demokracji”? No i po co Rosjanie mieszali w Syrii?
Masakra ci imperialiści.
Obserwuj wątek
    • bywalec.hoteli Re: Terroryzm w Rosji 25.07.20, 13:26
      Wstrząsające jest, ze dla służb specjalnych Rosji życie zakładników nie ma znaczenia - priorytetem jest zabić terrorystów a jak zginą zakładnicy to traktuje się to jak efekt uboczny. I Rosjanie wybierają takich ludzi do władzy sad
      • woman_in_love Re: Terroryzm w Rosji 25.07.20, 13:40
        Jak negocjacje z zakładnikami w Rosji to zaraz przypomina mi się to:
        youtu.be/4Q0L_DNti-E
    • bywalec.hoteli Re: Terroryzm w Rosji 25.07.20, 23:08
      Czytałyście?
    • gru_z_gru Re: Terroryzm w Rosji 25.07.20, 23:16
      Wywiadu nie czytałam ale zaczynam czytać książkę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka