Dodaj do ulubionych

fachowiec z "internetu"

11.10.20, 18:58
ponieważ ostatni fachowiec z polecenia mnie wystawił, bo ciągle odkłada mój remont, zaczęłam szukać kogoś innego. No i szukam w internecie, na lokalnej grupie. Nawet się ludzie zgłaszają, tylko ja teraz zaczynam mieć obawy, bo wolałabym żeby ktoś (nawet ktoś kogo w sumie i tak nie znam) polecił mi osobę, którą zna i wie, że robi dobrze. No i trochę wymiękam. Na co zwrócić uwagę, o co zapytać tych zgłaszających się , jest sposób, poza wpuszczeniem ich na żywioł, żeby sprawdzic ich umiejętności? Poradźcie ematki proszęsmile
Obserwuj wątek
    • mia_mia Re: fachowiec z "internetu" 11.10.20, 19:09
      Poproś o zdjęcia robót albo kontakt do ostatnich klientów.
      Ja brałam z internetu w sumie w ciemno i świetnie trafiłam, kolejną ekipę poleciłam w odpowiedzi na post czy macie kogoś do polecenia.
    • molik28 Re: fachowiec z "internetu" 11.10.20, 19:21
      Na kogo jest zarejestrowana działalność gospodarcza i sprawdziłabym w CEIDG czy jest tam zarejestrowana. Na tej podstawie przegrzebałabym internet czy ktoś coś na temat tej firmy pisze. Poza tym wiedziałabyś z kim podpisujesz umowę, gdzie jest zarejestrowana firma.
    • swinka-morska Re: fachowiec z "internetu" 11.10.20, 19:28
      Jeśli chodzi o remont mieszkania, to byłabym bardzo nieufna. Sprawdź referencje w poprzednich miejscach. Sprawdź jak długo są ci sami pracownicy u człowieka, z którym będziesz podpisywać umowę.
      Mnie w tym roku fatalnie załatwiła ekipa remontowa polecona przez architektkę wnętrz, która robiła projekt.
      Nie przyszło mi do głowy, że poleci nam tak masakrycznych partaczy, a jednak...
      • niemaznaczenia Re: fachowiec z "internetu" 11.10.20, 20:04
        Internetowy fachowiec sprawdził się u moich teściów. Ostatniej zimy padła im jakaś część w piecu co. Serwis się wykręcił bo piec 20letni i taka część ponoć już jest nieprodukowana, a jeśi już to zamówienie indywidualne i cena jak połowa nowego pieca. Gość z internetu znalazł to w 2 dni za 1000 zł razem z montażem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka