lajtova 04.11.20, 21:10 Oglądałyście? Dla mnie super. W linku fragment który na pewno Was zachęci. twitter.com/tynxik/status/1324075579931611143 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asdfg2018 Re: Nowy Borat 04.11.20, 21:26 pajac ..... ... Strajk Kobiet , w czwartek spotykamy sie w Otwocku , Wesołej lub w Kraśniku Odpowiedz Link Zgłoś
wtop.ek Re: Nowy Borat 04.11.20, 21:57 Kiepski. Odgrzewanie kotletów po pierwszym Boracie. Odpowiedz Link Zgłoś