Dodaj do ulubionych

Nowy Borat

04.11.20, 21:10
Oglądałyście? Dla mnie super. W linku fragment który na pewno Was zachęci.

twitter.com/tynxik/status/1324075579931611143
Obserwuj wątek
    • asdfg2018 Re: Nowy Borat 04.11.20, 21:26
      pajac

      ..... ...
      Strajk Kobiet , w czwartek spotykamy sie w Otwocku , Wesołej lub w Kraśniku
      • wtop.ek Re: Nowy Borat 04.11.20, 21:57
        Kiepski. Odgrzewanie kotletów po pierwszym Boracie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka