Dodaj do ulubionych

"odejdź z godnością"

07.11.20, 19:36
Niby Ameryka to dziki kraj, ale jednak musicie przyznać, że daleko nam do tego, żeby np. bracia Karnowscy, o. Rydzyk czy TVP po przegranej Kaczyńskiego powiedzieli mu "odejdź z godnością", tak jak to zrobiły media sympatyzujące z Trumpem. Pozazdrościłam im tego.
Myślicie, że wygrana Bidena przyspieszy upadek populizmów?
Obserwuj wątek
   • kira02 Re: "odejdź z godnością" 07.11.20, 19:53
    Trump będzie podgrzewał nastroje do końca, tam są takie świry z dostępem do broni maszynowej, że wiele nie trzeba do zamieszek czy wywołania strzelaniny.

    Wątpię, żeby nasze media kiedykolwiek się tak zachowały, jak w USA. Ale pamiętamy, że Trump był człowiekiem z zewnątrz i fortuną wykupił sobie prezydenturę.

    Mimo wszystko, wygrana w wyborach to nie wszystko. Stany są nadal bardzo podzielone.
  • magdallenac Re: "odejdź z godnością" 07.11.20, 19:48
   I to by było na tyle jeśli chodzi o odejście tego pomarańczowego clowna z godnością. Dzisiejsze oświadczenie Trumpa:

   apnews.com/article/election-2020-joe-biden-donald-trump-elections-c809d17b5cd34048e1a5e9bbb4b73cb7
  • nangaparbat3 Re: "odejdź z godnością" 07.11.20, 19:52
   daleko nam do tego, żeby np. bracia Karnowscy, o. Rydzyk czy TVP po przegranej Kaczyńskiego powiedzieli mu "odejdź z godnością",

   Trudno to sobie wyobrazić, najpierw też musiałby się Kaczyński zachowywać jak Trump, a już raz odszedł w lepszym stylu (nietrudne skądinąd prezentować styl lepszy od trumpowego). Póki co jesteśmy w sferze fantazyj.
  • cegehana Re: "odejdź z godnością" 07.11.20, 20:36
   Nam raczej daleko, ale w Ameryce takie teatralne, widowiskowe zachowanie jest bardziej społecznie akceptowane. Widać to np. w reality show, w reklamach, ale w polityce też - wszystko bardziej na pokaz, więcej sensacji, więcej skandalu. Porównajcie sobie sex-aferę Dudy czy Leppera z sex-aferą Billa Clintona (w przekazie medialnym). Oni więcej już widzieli i trudniej ich zszokować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka