17.11.20, 19:14
pl.benetton.com/jacquard-turtleneck-sweater-violet-1244E2542_65E.html
Patrzcie jaki sweter sobie zamówiłam. Kojarzy mi się z LO 😊
Obserwuj wątek
    • aerra Re: Sweter 17.11.20, 19:35
      Cóż, w końcu to tobie ma się podobać, skoro zamówiłaś.
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 19:37
        😀 jasne.
    • hrabina_niczyja Re: Sweter 17.11.20, 19:44
      Mi się podoba, taki niezobowiązujący. Do dżinsów, joggerów, waskiej dzianinowe spódnicy.
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 19:48
        Dzięki. No właśnie, taki do dżinsów i do dołu od piżamy 😊
        • magdallenac Re: Sweter 17.11.20, 20:24
          I ma 80% welny!
    • irisq Re: Sweter 17.11.20, 20:22
      miałam prawie identyczny, własnie w czasach L.O.
      Sweter fajny, neutralny.
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 20:25
        Mnie się właśnie też LO kojarzy. A uwielbiam wspomnienia z tego czasu.
    • anika772 Re: Sweter 17.11.20, 20:26
      Faktycznie, oldskulowy.
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 20:27
        😁
    • przepyszny_jagielnik Re: Sweter 17.11.20, 20:36
      Używany bo taki jakiś powyciągany.
      A modelka ma chyba garba, bo sweter z tyłu jest krótszy.
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 20:38
        To jak na mnie będzie wyglądał ??? Zobaczymy. Zamierzam się nim cieszyć, nie jestem perfekcjonistką.
        • tereso Re: Sweter 17.11.20, 20:39
          Szczerze, gdybym zauważyła komu odpisuję, to bym nie odpisała.
          • przepyszny_jagielnik Re: Sweter 17.11.20, 20:51
            tereso napisała:
            > Szczerze, gdybym zauważyła komu odpisuję, to bym nie odpisała.

            A sweter naprawdę paskudny! big_grin
    • gaskama Re: Sweter 17.11.20, 20:47
      Fajny. Od kilku dni oglądam tego typu swetry i się do nich oblizuje. Mam uczulenie na wełnę. Nawet najmilsze, jak mają dodatek wełny to mnie zabijają. Syntetykow nie lubię. A bawełna to nie to. Zastanawialam się, czy czysty kaszmir będzie mnie drapał. Ale 100% kaszmiru to wydatek powyżej 400 zł. Szkoda kupić coś, co może nie będę mogła nosić.
    • abecadlowa1 Re: Sweter 17.11.20, 21:04
      Mi się też kojarzy z czasami LO a nawet podstawówki. Bardzo pozytywnie kojarzy. Moja mama lubiła dziergać żakardowe sweterki.
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 21:21
        😀 siła skojarzeń
    • mikams75 Re: Sweter 17.11.20, 21:22
      fajny, ale z lo mi sie nie kojarzy, wtedy nosilam sie na czarno.
    • kotejka Re: Sweter 17.11.20, 21:27
      Jest w nim cos uroczego, lubię tez raglan
      Taki weekendowy, relaksowy
      Ja swoje ukochane w lumpie kupuje
      W piątek znalazłam szal nina skarra 100℅ kaszmiru za zlotoweczke smile
      • tereso Re: Sweter 17.11.20, 21:32
        Super. Jedna z moich córek też coś tam zawsze wyszukuje fajnego .
    • asiairma Re: Sweter 17.11.20, 21:44
      fajny smile
    • ursydia Re: Sweter 17.11.20, 22:02
      Miałam taki w liceum, tylko ten jasny. Na górze miał guziczki chyba. Kochałam go miłością wielką.
    • cichadziewuszka Re: Sweter 17.11.20, 22:12
      Fajny. Nosiłabym.
      Ja to bym chciała koszulkę z nadrukiem śmierci w roli wordzmikołaja, ale czy dzieci nie będą się bały?
      • cichadziewuszka Re: Sweter 17.11.20, 22:12
        Rety wiedźmikołaja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka