Dodaj do ulubionych

Gra dla dzieci

25.11.20, 08:30
Poszukuję gry dla dzieci, internetowa gra. Moja córka grała około 15 lat temu smile super była, kojarzę jakieś błękitne tło, rybki ... wiem że było tam jakieś memory, puzzle itp. i nie wiem czemu, ale kojarzy mi się, że to była francuska grasmile Wiem kiepskie dane ale może Wasze dzieci w cos podobnego grały? Córka miała wtedy 3 lata więc gierka dla małych dzieci to była.
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Gra dla dzieci 25.11.20, 17:01
      Jak memory i puzzle, i dla 3-latki, to raczej jakaś większa strona dla dzieci niż pojedyncza gra.
      Zla wiadomość jest taka, ze memory i puzzle to taki łatwy standard i to mogło być wszystko, od serwisu stworzonego od podstaw dla dzieci, przez materiały promocyjne jakiegoś filmu animowanego po kącik reklamowy na stronie z czymkolwiek, pieluchami, jedzeniem dla dzieci, zabawkami. I druga zła wiadomość, po 15 latach jest duże prawdopodobieństwo, że już nie istnieje.

Tak z ciekawości, co w niej było takiego super, że chcesz do niej wrocić?
      • ulka13.13 Re: Gra dla dzieci 25.11.20, 18:54
        No właśnie nie pamiętam co w niej takiego super było 😄 ale corka lubiła grać, czegoś się z niej nauczyła. Chciałam koleżance ją podsunąć, ma w domu takiego maluszka. Coś tytuł z paint mi się kojarzy. No i chyba też trochę z sentymentu chcialam ją znaleźć, pokazałbym dorosłej córce w co grała jako trzylatka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka